İlgini çekebilir

Hasan Mustan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 07.02.2017 14:10
Elif Özkul

Elif Özkul Kimdir ?

Elif Özkul Biyografisi

Elif Özkul 1988 yılında Erzurum'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamlayan Elif Özkul, ekran kariyerine önce spiker daha sonra da sunucu olarak devam etmiştir.

Show TV Cumartesi ve Pazar Sürprizi Programlarında Sunuculuk Yapıyor

Elif Özkul ekranlarda magazin programı sunucusu olarak tanınmıştır. Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Cumartesi Sürprizi ve Pazar Sürprizi adlı magazin programlarında sunuculuk yapan Elif Özkul, bu programlar ile dikkat çekmiştir. 

Bu programlar sayesinde birçok ödüle de layık görülen Elif Özkul'un sunuculuğun yanı sıra oyunculuk deneyimleri de bulunmaktadır.

Kara Sevda Dizisi ile Ekrana Geldi

Sunucu olarak tanınan Elif Özkul, oyuncu olarak da ekrana gelmiştir. Baş rollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerin olduğu ve Star TV ekranlarında yayınlanan, sevilen bir hayran kitlesi bulunan "Kara Sevda" dizisinde Elif Özkul da kısa bir süre rol almıştır ve bu dizi sayesinde oyunculuk anlamında da dikkat çekmeyi başarmıştır.

Payitaht Abdülhamid Dizisi Fehime Sultan Rolü ile Ekranlarda

Elif Özkul'un yeni dizi projesi ise TRT ekranlarında başlayan Payitaht Abdülhamid adlı dizi oldu. 2. Abdülhamid'in hayatının anlatılacağı bir dönem dizisi olan Payitaht Abdülhamid dizisinde baş rolde başarılı oyuncu Bülent İnal yer alıyor. 

Payitaht Abdülhamid dizisi Fehime Sultan rolü ile ekran karşısına gelecek olan Elif Özkul'a bu dizide Bülent İnal'ın yanı sıra Arkadaşlar İyidir dizisi ile tanınan genç oyuncu Akın Akınözü, Kavak Yelleri dizisi ile dikkat çeken İbrahim Kendirci, Aşk Yeniden dizisi ile sevilen Can Sipahi gibi oyuncular eşlik ediyor. 

Elif Özkul Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Duygu Gürcan
Duygu Gürcan
Oyuncu
Gökay Müftüoğlu Kimdir?
Gökay Müftüoğlu
Oyuncu
Çağla Demir Kimdir?
Çağla Demir
Oyuncu
Ali Burak Ceylan Kimdir?
Ali Burak Ceylan
Oyuncu
Nihan Aşıcı Kimdir?
Nihan Aşıcı
Oyuncu
Nik Xhelilaj Kimdir?
Nik Xhelilaj
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir