Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681
İlgini çekebilir

Kemal Pekser kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 03.05.2019 01:41
Serdar Öğretici Kimdir?

Serdar Öğretici Kimdir ?

Serdar Öğretici Biyografisi

Serdar Öğretici kimdir? Yapımcı Serdar Öğretici kaç yaşında? Nereli? Eşi kimdir? İşte biyografisi, filmleri ve kısaca hayatı!

Serdar Öğretici, Payitaht Abdulhamit, İsimsizler, Zeyrek İle Çeyrek dizilerinin ve Osmanlı Subayı, Saklı Miras filmlerinin yapımcısı olan Es Film şirketinin kurucularındandır. Yapımcı Yusuf Esenkal ile birlikte ortak olarak kurdukları Es Film adlı yapım şirketiyle güzel projelere imza atmaya devam etmektedirler. 

2010 yılında Serdar Öğretici ve arkadaşı Yusuf Esenkal, Afi Agency yani Akıl Fikir İşleri adlı projeyi hayata geçirdiler. Reklam ve yapım üzerine verdikleri hizmetler doğrultusunda, Türk Hava Yolları, Sony ve daha bir çok öne çıkan büyük markalarla çalıştılar. 

23 Aralık 2014 tarihinde TRT kanalında yayınlanan Filinta adlı dizileri bomba etkisi yaratarak bir çok izleyenin beğenisini toplamıştır. Dizide Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Damla Aslanalp gibi oyuncuları barındırdılar. 

Yine TRT 1 kanalında Payitaht Abdulhamit dizisi ile reyting rekorları kıran bir yapıma imza attılar. Serdar Öğretici 2016 yılında sinemada yer alan Osmanlı Subayı ve bir sonraki yıl 2017 senesinde vizyona giren Saklı Miras filmlerinin yapımcısıdır. 

2018 yılında da Halka dizisine imza atmıştır.

Serdar Öğretici Dizileri

  • Zeyrek İle Çeyrek
  • Filinta
  • İsimsizler
  • Halka
  • Payitaht Abdulhamit

Serdar Öğretici Filmleri

  • Osmanlı Subayı
  • Saklı Miras

 

Serdar Öğretici Foto Galeri

Dizileri

  • Zeyrek İle ÇeyrekFilintaİsimsizlerHalkaPayitaht Abdulhamit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681