Ömer Başdoğan Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.05.2019 05:11

Ömer Başdoğan Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Ömer Başdoğan
Doğum Tarihi
:
1990 (29 Yaşında)
Meslek
:
Fenomen, Komedyen, Oyuncu
Doğum Yeri
:
Ankara
Boy
:
1.72 m
Kilo
:
94 Kg
Medeni Hali
:
Evli

Ömer Başdoğan Kimdir ?

Ömer Başdoğan kimdir? Nalet Bebe olarak tanınan sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Eşi kimdir? İşte Nalet Bebe olarak bilinen Ömer Başdoğan'ın biyografisi, oynadığı diziler ve filmler!

Ömer Başdoğan, 1990 yılında Ankara'da doğdu. Kamu sektöründe çalışarak hayatına adım atan ünlü isim çekmiş olduğu Vine videoları ile sosyal medyada tanındı. Tabi o dönemlerde sosyal medya kullanımı son yıllara oranla daha azdı. YouTube, İnstagram gibi uygulamalar popülerleşince Vine etkisini geride bıraktı. Ömer Başdoğan'da Vine platformundan İnstagram'a atıldı. Daha uzun videolar üreterek bir çok kişiyi güldürmeyi, eğlendirmeyi başardı. Hali hazırda İnstagram hesabını takip eden 1,2 milyon takipçisi var.

Ömer Başdoğan kısa komik videoların yanı sıra oyunculuk alanında da yetenekli bir kişiliğe sahip. 13 Şubat 2019 tarihinde gösterime giren ''Hep Yek 3'' sinema filminde ilk kamera önü deneyimini yaşamıştır. Hep Yek 3 filminde Bağcılar'da yaşayan serseri tip olarak izleyenlerin karşısına çıkmıştır. Filmde Ali Sürmeli, Gökhan Yıkılkan, Yıldırım Memişoğlu, İnan Ulaş Torun ve Serdal Genç gibi oyuncularla yan yana oynamıştır.

Enes Batur: Gerçek Kahraman filminde oynadı

31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek olan Enes Batur Gerçek Kahraman filminde Ömer Başdoğan başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Filmde Enes Batur ile dost olarak yer alacak. Doğa Can Anafarta'nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan, Altan Erkekli, Buket Dereoğlu, Atilla Pekdemir gibi usta oyuncular yer alıyor.

Oynadığı Filmler

  • Hep Yek 3
  • Enes Batur Gerçek Kahraman
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)