İlgini çekebilir

Özgür Onan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 19.04.2020 16:36

Ramazan Mert Demir Kimdir ?

Ramazan Mert Demir Biyografisi

 

Öğretmen Dizisi Ateş (Ramazan Mert Demir) Kimdir?

Foz Tv’nin dikkat çeken yapımlarından biri olan Öğretmen dizisinde Ateş karakterini canlandıran ünlü oyuncu 1998 yılında dünyaya gelmiş olan ve 22 yaşında olan Mert Demir, İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda eğitim alan oyuncu aynı zamanda İstanbul Bilgi üniversitesi oyunculuk bölümünde eğitim görmektedir. Birçok dizi de küçük roller almış olan ünlü oyuncu son olarak Öğretmen dizisinde Ateş rolü ile karşımıza çıkmıştır. öğretmen dizisi ateş kimdir

 

Eğitimi

Müjdat Gezen Sanat Okulu oyunculuk eğitimi alan ünlü oyuncu Kabataş Erkek Lisesi mezunu olup üniversite eğitimini de İstanbul Bilgi üniversitesinde almaktadır. Profesyonel olarak oyunculuk yapan Mert Demir, 16 yaşından itibaren oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

Dizi ve Filmler

2019 yılında Üç Harfliler: Adak filminde rol olan oyuncu, Çılgın Kamp filminde de küçük bir rolde karşımıza çıkmıştır. Son olarak Öğretmen dizisinde rol alan Mert Demir, 2015 yılında Aşkopat filminde rol almıştır.

Boy ve Kilo

178 cm boyunda ve 73 kg ağırlığında olan Mert Demir sportif fiziği ile dikkat çekmektedir. Oldukça yakışıklı olan genç oyuncu spora olan ilgisi sayesinde fit bir vücuda sahip olmuştur.

Burcu

Yengeç burcu olan Mert Demir, yengeç burcunun tüm özelliklerini göstermektedir.

İlişkisi

Bekar olan Mert Demir 1 yıldır Rüya Egemen adlı bir genç kız ile birliktelik yaşıyor. Evliliğe sıcak bakan ikili yakı zamanda evlenmeyi düşünüyor.

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.