İlgini çekebilir

Luvrita Abdulkhalikova kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.01.2017 14:11
Gizem Kala

Gizem Kala Kimdir ?

Gizem Kala Biyografisi

Oyuncu Gizem Kala 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Bir cast ajansına bağlı olarak çalışmakta olan Gizem Kala, Kadir Has Üniversitesi mezunudur. Birçok reklam filminde oyunculuk deneyimi bulunan Gizem Kala şimdilerde ise dizi sektörüne atılmış ve dizi oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştır. 

Reklam Filmleri ile Başlayan Kariyeri

Gizem Kala ekran önüne ilk olarak rol aldığı reklam filmleri ile adım atmıştır. Birçok ünlü markanın reklam filmlerinde oyunculuk yapmış olan Gizem Kala, İkea, Vakıfbank, Anadolu Emeklilik, Ülker, Vodafone, Pegasus gibi firmaların dikkat çeken reklam filmlerinde rol almış ve ekranlarda dikkat çekmiştir. 

Gizem Kala ekranlarda son olarak Uludağ Furitti İçecek reklamı ile karşımıza çıkmıştır. Reklam filmleri ile dikkat çekmeye başlayan Gizem Kala şimdilerde ise dizi oyunculuğu yapmaktadır.

Ölene Kadar Dizisinde Rol Alıyor

Rol aldığı reklam filmleri ile dikkat çekmeyi başaran Gizem Kala bu sayede dizi sektörüne de geçiş yapmıştır ve şu anda Ölene Kadar dizisi oyuncularından biridir.

Fahriye Evcen ile Engin Akyürek'in baş rolde olduğu ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ölene Kadar dizisinde rol alan Gizem Kala, bu dizide Engin Akyürek'in canlandırdığı Dağhan karakterinin kız kardeşi Ayşe karakterine hayat vermektedir. 

Gizem Kala Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Ölene Kadar
  • Uludağ Furitti Reklamı
  • Ülker Çikolatalı Gofret Reklamı
  • İkea Reklamı
  • Vakıfbank Reklamı

Benzer Biyografiler

Sarp Levendoğlu Kimdir
Sarp Levendoğlu
Oyuncu
Engin Akyürek
Engin Akyürek
Oyuncu
Gülcan Arslan Kimdir?
Gülcan Arslan
Oyuncu
Fahriye Evcen Kimdir?
Fahriye Evcen
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.