Nejat Uygur Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.01.2018 22:19

Nejat Uygur Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Nejat Uygur
Yaşı
:
22 (1995 doğumlu)
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Meslek
:
Oyuncu
Göz Rengi
:
Kahverengi
Sevgilisi
:
Yok
Eğitim
:
TED İstanbul Koleji

Nejat Uygur Kimdir ?

Çektiği komedi videoları ile adından söz ettiren, usta komedi oyuncusu Nejat Uygur'un torunu ve Behzat Uygur'un oğlu olan Nejat Uygur Kimdir?

Uygur ailesinin geleneğini sürdürüp, oyunculuğa yoğunlaşarak kariyerini bu doğrultuda şekillendiren Nejat Uygur 1995 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Rahmetli komedi ustası Nejat Uygur'un oğlu Behzat Uygur'un çocuğu olan Nejat Uygur, aile geleneğini sürdürerek, komedi oyunculuğu üzerine yoğunlaşmış ve ilk olarak çektiği Vine videoları ile tanınarak sosyal medyada fenomen haline gelmiştir.

Nejat Uygur TED İstanbul Koleji'ni bitirdikten sonra üniversite eğitimi almak istememiş ve alaylı bir oyuncu olarak yoluna devam etmek istediğini belirtmiştir. Babası Behzat Uygur ile bu sebeple çoğu kez tartıştığını dile getiren Nejat Uygur, çoğu eğitim kurumunu ticarethane olarak görmesi nedeniyle bu kararı aldığını söylemiştir.

Bizim Hikaye Dizisi Hikmet Rolü

Bizim Hikaye Oyuncuları

Nejat Uygur Fox TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye dizisinde rol almıştır. Shameless dizisinden uyarlanan Bizim Hikaye dizisinde Hikmet rolünü canlandıran Nejat Uygur, yetenekli oyunculuk performansı ile hayran kitlesini her geçen gün daha da arttırmıştır. 

Nejat Uygur İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/jrnejatuygur/

Yer Aldığı Projeler

  • Bizim Hikaye
  • Kaçma Birader
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)