İlgini çekebilir

Hafsanur Sancaktutan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.01.2018 22:19
Nejat Uygur Kimdir?

Nejat Uygur Kimdir ?

Nejat Uygur Biyografisi

Çektiği komedi videoları ile adından söz ettiren, usta komedi oyuncusu Nejat Uygur'un torunu ve Behzat Uygur'un oğlu olan Nejat Uygur Kimdir?

Uygur ailesinin geleneğini sürdürüp, oyunculuğa yoğunlaşarak kariyerini bu doğrultuda şekillendiren Nejat Uygur 1995 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Rahmetli komedi ustası Nejat Uygur'un oğlu Behzat Uygur'un çocuğu olan Nejat Uygur, aile geleneğini sürdürerek, komedi oyunculuğu üzerine yoğunlaşmış ve ilk olarak çektiği Vine videoları ile tanınarak sosyal medyada fenomen haline gelmiştir.

Nejat Uygur TED İstanbul Koleji'ni bitirdikten sonra üniversite eğitimi almak istememiş ve alaylı bir oyuncu olarak yoluna devam etmek istediğini belirtmiştir. Babası Behzat Uygur ile bu sebeple çoğu kez tartıştığını dile getiren Nejat Uygur, çoğu eğitim kurumunu ticarethane olarak görmesi nedeniyle bu kararı aldığını söylemiştir.

Bizim Hikaye Dizisi Hikmet Rolü

Bizim Hikaye Oyuncuları

Nejat Uygur Fox TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye dizisinde rol almıştır. Shameless dizisinden uyarlanan Bizim Hikaye dizisinde Hikmet rolünü canlandıran Nejat Uygur, yetenekli oyunculuk performansı ile hayran kitlesini her geçen gün daha da arttırmıştır. 

Nejat Uygur İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/jrnejatuygur/

Nejat Uygur Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Hazal Kaya Kimdir?
Hazal Kaya
Oyuncu
Beren Gökyıldız Kimdir?
Beren Gökyıldız
Oyuncu
Reha Özcan Kimdir?
Reha Özcan
Oyuncu
Melisa Döngel Kimdir?
Melisa Döngel
Oyuncu
Yağızcan Konyalı Kimdir?
Yağızcan Konyalı
Oyuncu
Ömer Sevgi Kimdir?
Ömer Sevgi
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.