İlgini çekebilir

Nihan Aslı Elmas kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.02.2019 22:12
Kaan Atıcı Kimdir?

Kaan Atıcı Kimdir ?

Kaan Atıcı Biyografisi

Kaan Atıcı kimdir? 14 Ekim 1993 tarihinde İzmir'de doğdu. Porfesyonel League of Legends oyuncusudur. İzmir'de bulunan Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsünde liseden mezun oldu. Valve Corporation tarafından geliştirilen Dota 2 oyunu oynadığı dönemlerde tanınmıştır. Dota 2 oyununu dünya üzerinde en iyi oynayan ilk 10 sıralaması içerisine girmiştir. Elwind olarak bilinen Kaan Atıcı, sonrasında League Of Legends oyununa geçiş yapmıştır.

Kaan Atıcı ''Elwind'' oynadığı takımlar

7 Ekim 2013 - Team Turquality takımında oynayan Kaan ''Elwind'' Atıcı, kısa bir sürenin ardından 20 Ekim 2013 tarihinde HWA Gaming takımına transfer oldu. Oradan Wild Fire e-Sports Club takımına ve sonrasında sırasıyla Big Plays Incorporated, Dark Passage, Crew e-Sports Club, YouthCrew Esports takımlarında oynadı. Uzun bir süre E-Spor oyunculuğuna ara veren Kaan Atıcı, 23 Ekim 2018 tarihinde E-spor takımlarından birisi olan Royal Youth takımına transfer olmuştur.

Elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu Twitch üzerinde canlı yayınlar yapmaktadır. YouTube, İnstagram ve Facebook üzerinde bulunan sayfalarından da paylaşımlar yapmaktadır.

İstanbul'da yaşamakta olan Kaan Atıcı, 7 Temmuz 2016 tarihinde oyunlar oynayarak yayınlar yapan Eylül Adıgüzel ile sevgili olmuştur. Hala ilişkileri devam eden ikili, yeni evlerini tanıtan bir video yayınlamıştır. İşte o video;

Elwind sosyal medya hesapları; 

 

 

Kaan Atıcı Foto Galeri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir