Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681
İlgini çekebilir

Didem Soydan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.08.2016 19:58
Hakan Akdoğan Kimdir?

Hakan Akdoğan Kimdir ?

Hakan Akdoğan Biyografisi

 

Hakan Akdoğan 1982 Konya doğumludur. İlk ve Orta Öğrenimini Konya'da tamamlayan Hakan Akdoğan, Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü mezunudur. 

1987 yılından beri jimnastik sporu ile ilgilenen Hakan Akdoğan, 1998 yılında artistik jimnastik milli takım kadrosuna dahil olmuştur. 

Hakan Akdoğan 2005 yılında Erciyes üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2007 ve 2010 yılları arasında ise yine aynı üniversitede BESYO Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Türkiye onu katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması ile tanımıştır. Hakan Akdoğan Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması'nda finalist olup, yarışmayı 4. olarak tamamlamıştır.

Şimdilerde ise FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan Hakan Akdoğan FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Erciyes Üniversitesine yapılan baskınla gözaltına alınmıştır.

Hakan Akdoğan Foto Galeri

Hakan Akdoğan Hakkında

  • 2009 Yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması'na Katılıp 4. Olmuştur.
  • 2016-FETÖ Soruşturması Kapsamında Erciyes Üniversitesi'ne Yapılan Baskınla Gözaltına Alınmıştır.

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681