Eryiğit Emek Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.05.2019 06:43

Eryiğit Emek Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Eryiğit Emek
Lakabı
:
Sarı Şeker Sema
Yaş
:
17 Ağustos 1975 (44 Yaşında)
Medeni Hali
:
Evli (İsmail Emek İle)
Çocuk
:
Işık Emek
Doğum Yeri
:
İstanbul
Meslek
:
Radyo Sunucsu

Eryiğit Emek Kimdir ?

Sarı Şeker Sema olarak bilinen Eryiğit Emek kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Eşi kimdir? İşte biyografisi ve hakkında merak edilenler!

Eryiğit Emek, 17 Ağustos 1975  tarihinde İstanbul'da doğdu. Radyo ve televizyon programcısı ve sunucusu, aynı zamanda da köşe yazarıdır. Uzun süre Radyo D kanalında çalışan Sarı Şeker Sema olarak tanınan Eryiğit Emek, Demir Ören Medya ile 2019 Mayıs ayında yollarını ayırmıştır.

Ayrılığı üzerine sosyal medya hesabından ''14 Yıllık Radyo D maceramızın sonuna geldik. Bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkürler 🙏🙏🙏 Yıllarca kardeş gibi olduğumuz Sunny ile bakalım bizleri neler bekliyor önümüzdeki günlerde... Hepimizin hakkında hayırlısı olsun, Allah herkesin gönlüne göre versin'' şeklinde açıklama yapmıştır.

Eryiğit Emek, Hürriyet ve Moonlife gazetelerinde yazar olarak köşe yazıları yazmaktadır. 6. Moonlife Ödülleri gecesinde En İyi Kadın Radyo Programcısı ödülünü almıştır. Adana Portakal Çiçeği Karnavalı'nın açılış töreni ve konserinin sunuculuğunu yapmıştır. Türkiye&Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Gecesinde En İyi Kadın Radyo Sunucusu Ödülünü  almıştır.

Sarı Şeker Sema (Eryiğit Emek) Eşi Kimdir?

Eryiğit Emek (Sarı Şeker Sema) Eşi Kimdir?

Eryiğit Emek, 14 Şubat 2010 tarihinde İsmail Emek beyefendi ile evlenmiştir. Işık Emek adında erkek çocuğu vardır.

Boyu, Kilosu Kaç?

Eryiğit Emek (Sarı Şeker Sema) Boyu, Kilosu Kaç?

Eryiğit Emek 1.68 m boyunda ve 60 kilo ağırlığındadır.

 

ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)