İlgini çekebilir

Berkan Şal kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.12.2018 23:15
Semra Karabaş Kimdir?

Semra Karabaş Kimdir ?

Semra Karabaş Biyografisi

Semra Karabaş kimdir? Kaç yaşında? Hangi okuldan mezun oldu? Evli mi? Nereli? Boyu ve kilosu kaç? İşte güzel sunucu Semra Karabaş'ın biyografisi ve merak edilen soruların yanıtları!

Semra Karabaş kimdir?

TV Net kanalında sıkça gördüğümüz sunucu hakkında detaylı araştırma yaptık. Ekonomi üzerine sunduğu programlarla tanınan Semra Karabaş, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Tam adı ise Semra Güney Karabaş'tır.  TV Net kanalında hafta içi her gün sabah saat 9:00'da yayınlanan Para Politik adlı ekonomideki son gelişmelerin haber verildiği programın sunuculuğunu yapmaktadır. Aynı zamanda sunuculuk yaptığı kanalın ekonomi şefidir. Yani kanalda ekonomi ile alakalı yayınlanacak haber ve programların yönetimi onun elindedir.

Sunmuş olduğu bir çok programında ekonomi alanında uzman isimleri ekranlara getirmiş, Türkiye ve Dünya'dan ekonomi ile ilgili başlıkları ele almıştır. Sempatik yüzü, yumuşak ses tonu ve duruşu ile bir çok kişinin beğenisini kazanmıştır. Semra Akbaş kiminle evli? Eşi kimdir? sorularının yanıtı ise Ali Karabaş'tır. Baba tarafından Samsun kökenlidir.

TV Net kanalında Makroskop, Gündem Özel ve Para Politik adlı programların sunuculuğunda bulunmuştur. Yapmış olduğu programlarda Semra Karabaş, Şahap Kavcıoğlu, Tonguç Erbaş, Ömer Emeç, Göksel Aşan ve daha bir çok isimle program yapmıştır.

Twitter hesabı; @gnysemrakarabas

Semra Karabaş Foto Galeri

Sunduğu Programlar

  • Makroskop
  • Para Politik
  • Gündem Özel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.