İlgini çekebilir

Rasim Öztekin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.03.2016 19:25
Elif Sevinç Kimdir?

Elif Sevinç Kimdir ?

Elif Sevinç Biyografisi

2006 yılında İstanbul'da doğdu ve Orta Öğretim Eğitimi devam etmektedir. Küçük oyuncumuz çeşitli reklam filmlerinde ( Arçelik, money clup, Polisan, flo, ford otomotiv, 12 dev adam, Şahin sucuk) ve kamu spotlarında oynamış, Hayat şarkısı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayacaktır.

Elif Sevinç Foto Galeri

Rol Aldığı Yerler

Benzer Biyografiler

Olgun Toker Kimdir?
Olgun Toker
Oyuncu
Burcu Biricik Kimdir?
Burcu Biricik
Oyuncu
Taha Yusuf Tan Kimdir?
Taha Yusuf Tan
Oyuncu
Pınar Hamzaoğlu Kimdir?
Pınar Hamzaoğlu
Oyuncu
Ezgi Tombul Kimdir?
Ezgi Tombul
Oyuncu
Birkan Sokullu Kimdir?
Birkan Sokullu
Oyuncu

5 Yorum

 1. Nisa Sofya

  24 Haziran 2019 at 21:47

  Eliffff hayat şarkısından tanıyorum çok tatlısın sonra güldüy güldüy de gördüm seni izlemeye geldim hatta senin fotoğraf çekinmedim ama

  Reply
 2. Beyza

  26 Şubat 2019 at 00:22

  Bir reklam görüşmesinde tanışdık 2 sene önce hatırlarmışım bilmem annen de vardı yanında çok güzel oyuncusun yolun açık olsun samimi ve içten davrandın o gün bana ınsagramdan takip ediyorum çok başarılısın ..

  Reply
 3. Nisa Naz Küçük

  19 Şubat 2019 at 12:43

  Merhaba Elif benim sınıf arkadaşım çok tatlı bir kız bizim okulumuzda tiyatro da çaycı rolünde doğulu bir kadını oynadı okul olarak hepimiz bayıldık harikasın elifff…

  Reply
 4. Meryem

  18 Şubat 2019 at 17:13

  Elif Sevinç çok küçük yaşta olmasına rağmen 500 tane çocuk arasından İBŞT Çeb eğitimi biriminin sınavını kazanıp girmiş 3 sene eğitim almış ve 6 ayda yaratıcı drama eğitimi almış donanımlı bir oyuncudur toplamda 15 reklamda oyalamış bir çok dergi çekimlerinde yer almış daha sonra Hayat Şarkısı , Bu şehir arkadan Gelecek dizilerinde yer almıştır. Güldüy Güldüy Show çocuk seçmelerine katılmış seçilmiş ve hala kadrosunda yer almaktadır . 2018 yılının yaz ayında Ağzı olmayan kız PERİHAN filmine başrolle seçilmiş ve Uluslararası bir sinema filminde oynamış şuan bir çok ülkede film festivallere aday olmuştur.Hemen akabinde ise Kayıt adlı bir kısa filmde Arkadaşı Berkecan Akkaya ile yine başrollü paylaşmış bu filmle de bir çık festivallere aday olmuş bir filmdir festival filmlerin de adeta aranan bir yüz olmuştur bu kısa zaman içerisinde hala tiyatro eğitimlerine devam etmektedir. Şuan da da kızım dizisinde 5 bölüm oynamıştır.

  Reply
 5. Bir Tanıdık

  7 Temmuz 2017 at 16:41

  vaktiyle bana bişi demişti ben ona aynısını diyemedim pişmanım

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir