Büşra Gündüz Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.05.2019 05:43

Büşra Gündüz Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Büşra Gündüz
Meslek
:
Oyuncu
Doğum Tarihi
:
10/11/1999 (20 Yaşında)
Boy
:
1,67 m
Kilo
:
54 Kg
Burcu
:
Yay
Sevgilisi
:
Burak Dakak
Eğitim
:
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi
Doğum Yeri
:
İstanbul

Büşra Gündüz Kimdir ?

Büşra Gündüz hakkında en çok merak edilen Büşra Gündüz kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Sevgilisi kimdir? Nereli? Oynadığı diziler hangileridir? gibi soruları sizler için araştırdık. İşte yetenekli oyuncu hakkında merak edilen soruların cevabı!

Büşra Gündüz, 10 Aralık 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan güzel oyuncu Star TV kanalında 2016 yılında yayınlanan Çember dizisinde oynadı. Barış Bağcı, Pelin Akil, Sermet Yeşil, Serhat Kılıç gibi oyuncuların yer aldığı dizide Damla karakterini canlandırarak ilk dizi oyunculuğu deneyimini yaşadı.  2017 yılında yönetmenliğini Ali Bilgin'in yapmış olduğu Ufak Tefek Cinayetler dizisinde oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizide Oya karakterini canlandıran Gökçe Bahadır'ın gençliğini oynadı. Kısa süreli olarak yer aldığı diziden ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamada bulundu ''Bu ailede yer aldığım için kendimi çok mutlu hissediyorum.. Sizden çok şey öğrendim hayata dair. Her güzel başlangıcın güzel bir sonu olur derler. Bu da onlardan birisi.. Bizi izleyip destek verdiğiniz için, aynı heyecanı bizimle paylaştığınız için hepinize minnettarız.. Sevgi ve saygıyla.. Hoşçakal Ufak Tefek Cinayetler.. Hoşçakal Oya Toksöz..''

Icon Casting Ajans bünyesinde oyuncu olarak yer alan Büşra Gündüz, Show TV kanalında yayınlanan Çukur dizisindeki Akın Koçovalı karakterini canlandıran Burak Dakak ile sevgilidir. Güzel oyuncu Büşra Gündüz, 1,67 m boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Kendisi yay burcu iken sevgilisi Burak Dakak ikizler burcudur. 1999 doğumlu ve 20 yaşındadır.

2018 yılında düzenlenen Yılın Mimar Sinanları Ödül Töreninde Gökçe Bahadır'a ''Yılın En İyi Kadın Oyuncusu'' ödülünü, öğrencisi Büşra Gündüz verdi. Mustafa Kemal Atatürk'ü çok sevmekte, yüzmeyi, kış sporlarını hobileri arasında söylemektedir.

Oynadığı Diziler

  • Çember (Damla) - 2016
  • Ufak Tefek Cinayetler (Oya'nın Gençliği) - 2018

 

Oynadığı Diziler

  • Çember (Damla) - 2016
  • Ufak Tefek Cinayetler (Oya'nın Gençliği) - 2018
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)