Aybike Esin Tumluer Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.02.2019 22:55

Aybike Esin Tumluer Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Aybike Esin Tumluer
Meslek
:
Oyuncu
Memleket
:
İstanbul
Yaşı
:
29 (30 Ocak 1988)
Burcu
:
Kova
Boyu
:
1.68 cm
Kilosu
:
61 kg
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Kahverengi
Sevgilisi
:
Yok
Eğitim
:
Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü

Aybike Esin Tumluer Kimdir ?

Hayati ve Diğerleri dizisinde Nurten karakteri ile ekrana gelen, komedi dizilerinin genç ve başarılı oyuncusu Aybike Esin Tumluer kimdir?

Aybike Esin Tumluer, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini önce Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlayan Aybike Esin Tumluer, ardından İnternational School of Comic Acting’de Drama ve Tiyatro Oyunculuğu eğitimi almıştır.

Özellikle komedi türündeki yapımlarda karşımıza çıkan oyuncu Aybike Esin Tumluer, rol aldığı bu yapımlarda rolünün hakkını her daim vererek, izleyenleri kendine hayran bıraktırmıştır.

Aybike Esin Tumluer Dizileri 

İlk olarak 2013 yılında profesyonel anlamda ekran deneyimini gerçekleştiren Aybike Esin Tumluer, bu yıl "Her Şey Yolunda Merkez" adlı dizide rol almıştır. 

Aybike Esin Tumluer'in rol aldığı diziler arasında, İlişki Durumu Karışık, Ah Neriman gibi yapımlar yer alırken, başarılı oyuncu aynı zamanda 2017 yılında vizyona giren "Şansımı Seveyim" adlı Sinema filminde de rol almıştır.

Hayati ve Diğerleri Dizisi Nurten Rolü

Hayati ve Diğerleri Dizisi Oyuncuları

Aybike Esin Tumluer, Kanal D ekranlarında yayınlanan "Hayati ve Diğerleri" adlı komedi dizisinde polis memuru Nurten Salıkhan karakterini canlandırmıştır.

Celil Nalçakan'ın baş rolde olduğu ve İbrahim Selim, Ecem Karavus, Günay Karacaoğlu gibi usta oyuncuların da kadrosunda yer aldığı bu dizide  erkeksi tavrı ile öne çıkan bir rolde izlediğimiz Aybike Esin Tumluer, Hayati ve Diğerleri dizisindeki rolüyle de yine izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başarmıştır.

Aybike Esin Tumluer İnstagram

Aybike Esin Tumluer Dizileri ve Filmleri

  • Hayati ve Diğerleri
  • Şansımı Seveyim
  • İlişki Durumu Karışık
  • Ah Neriman
  • Her Şey Yolunda Merkez
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)