İlgini çekebilir

Zeynep Turan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.02.2019 22:55
Aybike Esin Tumluer Kimdir?

Aybike Esin Tumluer Kimdir ?

Aybike Esin Tumluer Biyografisi

Hayati ve Diğerleri dizisinde Nurten karakteri ile ekrana gelen, komedi dizilerinin genç ve başarılı oyuncusu Aybike Esin Tumluer kimdir?

Aybike Esin Tumluer, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini önce Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlayan Aybike Esin Tumluer, ardından İnternational School of Comic Acting’de Drama ve Tiyatro Oyunculuğu eğitimi almıştır.

Özellikle komedi türündeki yapımlarda karşımıza çıkan oyuncu Aybike Esin Tumluer, rol aldığı bu yapımlarda rolünün hakkını her daim vererek, izleyenleri kendine hayran bıraktırmıştır.

Aybike Esin Tumluer Dizileri 

İlk olarak 2013 yılında profesyonel anlamda ekran deneyimini gerçekleştiren Aybike Esin Tumluer, bu yıl "Her Şey Yolunda Merkez" adlı dizide rol almıştır. 

Aybike Esin Tumluer'in rol aldığı diziler arasında, İlişki Durumu Karışık, Ah Neriman gibi yapımlar yer alırken, başarılı oyuncu aynı zamanda 2017 yılında vizyona giren "Şansımı Seveyim" adlı Sinema filminde de rol almıştır.

Hayati ve Diğerleri Dizisi Nurten Rolü

Hayati ve Diğerleri Dizisi Oyuncuları

Aybike Esin Tumluer, Kanal D ekranlarında yayınlanan "Hayati ve Diğerleri" adlı komedi dizisinde polis memuru Nurten Salıkhan karakterini canlandırmıştır.

Celil Nalçakan'ın baş rolde olduğu ve İbrahim Selim, Ecem Karavus, Günay Karacaoğlu gibi usta oyuncuların da kadrosunda yer aldığı bu dizide  erkeksi tavrı ile öne çıkan bir rolde izlediğimiz Aybike Esin Tumluer, Hayati ve Diğerleri dizisindeki rolüyle de yine izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başarmıştır.

Aybike Esin Tumluer İnstagram

Aybike Esin Tumluer Foto Galeri

Aybike Esin Tumluer Dizileri ve Filmleri

Benzer Biyografiler

Cankat Aydos Boyu Kaç cm
Cankat Aydos
Oyuncu
Gülden Avşaroğlu Kimdir?
Gülden Avşaroğlu
Oyuncu
İbrahim Selim Kimdir?
İbrahim Selim
Oyuncu
Edip Tepeli
Edip Tepeli
Oyuncu
Seren Şirince Kimdir?
Seren Şirince
Oyuncu
Ayşegül Akdemir Kimdir?
Ayşegül Akdemir
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.