İlgini çekebilir

Ceyda Tepeliler kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 31.12.2018 23:11
Zeynep Turan Kimdir?
indirim7.com

Zeynep Turan Kimdir ?

Zeynep Turan Biyografisi

Zeynep Turan, 4 Eylül 1980 tarihinde İstanbul'da doğdu. Astrolog olan Zeynep Turan, burçların yorumlamasını yapmakta ve kendisine ait sosyal medya hesaplarında bu bilgileri takipçileri ile paylaşmaktadır. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Küçük yaşlarda astroloji ile ilgilenmiş ve lise yıllarında bu alan üzerine yoğunlaşmıştır.

Burç yorumlarını çok küçük yaşlarda okumaya başlamıştır. Akrabalarından birisi kendisine ait olan gazete bayisinden dergiler getirerek hafta sonları Zeynep Turan'ın ailesiyle kahvaltı yapıyordu. Getirdiği dergilerde burç yorumlarını merakla okumaya başlamış ve sonrasında psikoloji bilimine ilgi duymaya başlamıştır. Hislerinin kuvvetinden 8 - 9 yaşlarındayken emindir. Arkadaşlarına bir süre sessiz kaldıktan sonra onları şaşırtan şeyler söylemiştir. Arkadaş çevresine ve ailesine söylediği bazı olayların gerçekleşmesi etrafındakileri korkutmuştur. Henüz 20 yaşındayken büyük bir trafik kazası geçiren Zeynep Turan, uzun bir süre komada kalmıştır. Uyandığında çoğu şeye farklı bakmaktaydı. Daha öngörülü bakış açısına sahip olan Zeynep Turan, bu kazanın onun hayatında dönüm noktası olduğunu söylemektedir.

Canı sıkıldığında, yada dengesinin bozulmaya başladığını hissettiğinde arkadaşları ile buluşup kahve içmekte ve fal bakarak eğlenmektedirler. Kendisine tedavi için gelenlere ''Hasta'' gözü ile bakmayarak onları birer arkadaş olarak karşıladığını söylemektedir. Onları psikologluk ve astrolog olarak yaklaşıp rahatlatıcı olmaya çalışmaktadır. Bir insanı sadece kısa bir süre gözlerine bakarak çözebilmektedir. Başak burcu olan Zeynep Turan'ın yükseleni Akreptir. 

Türkiye'de önde gelen gazete ve haber sitelerinden birisi olan Sabah Gazetesinde yazar olarak yer almaktadır. 2019 yılında burçların nasıl olacağı hakkında tek tek yorumlama yapmıştır. Twitburc adında bir marka ile yoluna devam etmektedir.

Zeynep Turan'a ait tüm kitaplar

  • Beckett Tükenmeyen Arzu (Çevirisini yapmıştır)
  • Benim Sevgilim Kim
  • Büyük Hesaplaşma Başlıyor & 2017 Burç Yorumları
  • 2017 Ajandası Ay Günlüğü
  • Aşk Hala Var
  • Dünya Değişiyor & 2018 Burç Yorumları
  • Astro Defter
  • Kader Yeniden Yazılıyor
Zeynep Turan Foto Galeri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir