İlgini çekebilir

Selçuk İnan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 08.08.2018 17:58
Lena Perminova Kimdir?

Lena Perminova Kimdir ?

Lena Perminova Biyografisi

Lena Perminova, 1 Eylül 1986 tarihinde Rusya'nın Berdsk eyaletinde doğdu. 58 yaşındaki Rus milyader iş adamı Aleksandr Lebedev ile evlidir. Manken ve aynı zamanda modacı olan Lena Perminova'nın çocukları üç tanedir. Bunların isimleri Arina, Nikita ve Egor'dur.

Güzel bir vücut ve güzel bir yüze sahip olmasının yanı sıra, merhamet dolu bir kalbe sahiptir. İhtiyaç sahipleri için yardım kuruluşu açmıştır. Henüz 31 yaşında olan Rus manken Lena Perminova'nın hayatı genç yaşlarda kötü bir geçmişe sahiptir. Çocukluk yaşlarında çevresi kötü alışkanlıklara sahip olduğundan 16 yaşında iken hapse girmiştir. Babasının o dönemde Lena'yı parmaklıkların ardından kurtarmak için araya sokmaya çalıştığı Aleksandr Lebedev, yardımcı olmuş ve Lena hapisten çıkmıştır.

Tabi akıllara gelen şu sorular da var. Lena, Aleksandr'a hapisten çıkarmasına yardım ettiği için aşık mı olmuştu? Aleksandr, Lena'yı görünce onu evlilik karşılığında mı hapisten çıkarmıştı? İşte bu sorunun cevabı ise belli değil.

Manken Lena Perminova'nın çocukları, hayatı ve gençliği ile ilgili resimlere foto galeri kısmından ulaşabilirsiniz. Ünlü mankenin boyu 1.74 cm, kilosu 56 kg, burcu ise başak burcudur.

Manken Peminova'nın dans ederken çekilen bir videosu;

 

İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/lenaperminova/?hl=tr

 

Lena Perminova Foto Galeri

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.