İlgini çekebilir

Cihat Süvarioğlu Kimdir? kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.03.2019 23:42
Fırat Alagöz Kimdir? Biyografisi

Fırat Alagöz Kimdir ?

Fırat Alagöz Biyografisi

Fırat Alagöz kimdir? Bloomberg HT kanalında yayınlanan ''Fırat Alagöz ile İtalya'' adlı programın sunucusu Fırat Alagöz kaç yaşında? Nereli? Boyu ve kilosu kaç? Eşi kimdir? İşte biyografisi!

Fırat Alagöz, 1973 yılında Ankara'da doğdu. İlk ve ortaokul öğrenimini Ankara'da tamamladıktan sonra Babasının mesleğinden dolayı İstanbul'a taşındı. İstanbul'un Kadıköy semtinde bulunan Suadiye Lisesinden mezun oldu. Varlıklı bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Fırat Alagöz, üniversite eğitimini İngiltere'nin Londra şehrinde bulunan King’s School of English ve Swanage Harrow House International Üniversitelerinde Turizm bölümünden mezun oldu. Çocukluğunda hep yurt dışına seyahat etmek ve tur rehberi olmak isteyen Fırat Alagöz, ileri seviyede İtalyanca ve İngilizce dillerine hakimdir.

Fırat Alagöz İle İtalya Programını Sunuyor

Cumartesi akşamları 20:00'da Bloomberg HT kanalında yayınlanan programda sunuculuk yapan Alagöz, İtalya hakkında çok iyi derecede bir bilgiye sahiptir. Eğitim yıllarında başlayan İtalya sevgisi ve merakı onu Kuzey İtalya'daki Toskana bölgesinin başkenti olan Floransa şehrine götürdü. İtalyan mutfağını, tarihini, şaraplarını ve geleneklerini gezerek gören Fırat Alagöz bugüne kadar kadar 35 farklı ülkede yurt dışı tur rehberliği yaptı.

İtalya'nın tarihi geçmişi, savaşları, coğrafyası üzerinde bulunan tarihi yerleri iyi derecede bilmektedir. İtalya'da uzun süre yaşamış ve orada bulunan bir çok kişiyle arkadaş olmuştur.

Fırat Alagöz Kaç Yaşında? Boyu ve kilosu kaç?

1973 yılında doğan Alagöz, 46 yaşındadır. 1.75 m boyunda ve 76 kilo ağırlığındadır.

Eşi kimdir? Evli mi?

Fırat Alagöz'ün eşi hakkında bir bilgi bulamadık. Sizler için araştırmaya devam ediyoruz...

 

Fırat Alagöz Foto Galeri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.