İlgini çekebilir

Semra Güzel kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 07.02.2020 23:26
Doğuş Çabakçor Kimdir?
indirim7.com

Doğuş Çabakçor Kimdir ?

Doğuş Çabakçor Biyografisi

Doğuş Çabakçor Kimdir? Doğuş Çabakçor nereli? Doğuş Çabakçor nereden mezun? Hangi üniversiteden mezun oldu? Doğuş Çabakçor kaç yaşında? Ne kadar kazanıyor? Doğuş Çabakçor'un eşi kimdir? Kiminle evli? Babası ve annesi kimdir? Doğuş Çabakçor boyu ve kilosu kaç? İşte tüm merak edilen soruların yanıtı!

Doğuş Çabakçor, 5 Mart 1987 tarihinde Ankara'da doğdu. Nereli? diye sorunuz varsa Ankaralı olduğunu bilmenizi isteriz. Doğuş Çabakçor'un asıl mesleğini DJ olarak yapmaktadır. Bunun yanında son yıllarda YouTube kanalı açmış ve orada da günlük vloglar, evi, yaşamı ve giyim tarzları üzerine videolar paylaşmaktadır.

Doğuş Çabakçor, lüks yaşamıyla dikkat çekmekte ve bu yaşantısını, arabalarını ve evini görenler, Doğuş Çabakçor ne iş yapıyor? Ne kadar kazanıyor? Kazancı ne kadar? Ne mezunu? gibi soruların yanıtını arıyor.

Doğuş Çabakçor kimdir? Detaylı biyografisi

Doğuş Çabakçor, çocukluk yaşlarından itibaren müziğe oldukça fazla ilgi duymuştur. Fen Lisesi mezunu ve Üniversite olarak İşletme bölümünden mezundur. DJ olarak 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kenti olan Miami'de elektronik müzik alanında çeşitli performanslar sergiledi.

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunan W İstanbul adlı otelde 2010 yılının Aralık ayında müzik direktörlüğü ve DJ görevlerini yürüttü. Bir çok marka ile çalışan Doğuş Çabakçor, reklamlarda, moda sergilerinde, bir çok gece kulübünde, radyo kanalında ve çeşitli eğlence organizasyonlarında yer aldı.

Doğuş Çabakçor'un eşi BegümYücel'dir. Banu Yücel, Bahçeşehir Üniversitesi'nin sahibi ve aynı zamanda ünlü iş adamı olan Enver Yücel'in kızıdır. Doğan Çabakçor'un Aslan Çabakçor ve Kaplan Çabakçor isimlerinde 2 erkek çocuğu vardır.

Doğuş Çabakçor, 1.79 m boyunda ve 69 kilo ağırlığındadır.

Sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. Annesi ve babası ise Doğuş Çabakçor'un foto galerisinde bulunmaktadır. Dilerseniz foto galeri sekmesine tıklayarak resimlere göz atabilirsiniz. 

Doğuş Çabakçor'un Sosyal Medya Hesapları

https://twitter.com/DogusCabakcor

https://instagram.com/DogusCabakcor

https://facebook.com/DogusCabakcor

https://soundcloud.com/DogusCabakcor

https://youtube.com/DogusCabakcor

Doğuş Çabakçor Foto Galeri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir