Ayşe Yıldız

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.02.2018 00:11

Ayşe Yıldız Hakkında Kısaca

Adı Soyadı
:
Ayşe Yıldız
Meslek
:
Estetisyen

Ayşe Yıldız Kimdir? Biyografisi

Ünlülerin estetikte tercih ettikleri ve son zamanlarda bir çok kişi tarafından merak edilen Ayşe Yıldız kimdir? Kaç yaşında? Nereli? İşte detaylar...

Ayşe Yıldız'ın tanınmasında Seda Sayan büyük rol oynamıştır. Ayşe Estetik olarak tanınan ünlü estetisyen, Sinop'ta bir köyde doğup büyüdü. Sağlık Meslek Lisesi mezunu olduktan sonra hemşire olarak İstanbul'da görevine devam eden Ayşe Yıldız, estetisyen olma konusunda kararlıydı. Öyle ki onu Zlatan Ibrahimović bile tanır hale geldi. Bir zamanlar Galatasaray'da forma giyen Servet Çetin ve şuanda Fenerbahçe takımında forma giyen başarılı orta saha oyuncusu Alper Potuk'un estetiklerini yaptı.

Erkan Zengin, Murat Dalkılıç ve Seda Sayan gibi ünlü isimlere estetik yapan Ayşe Yıldız'ın babası kamyon şoförü olarak çalışmaktadır. İstanbul'a Nişantaşı'na gelen Yıldız, burada özel bir hastanede hemşire olarak çalışmaya başladı. Ameliyatlara girdiğini ve burada birikim yaparak başarılı estetik uzmanlarından Serhat Tuncer'den bir çok yüz estetiği konusunda bilgi edinen Ayşe Yıldız, kariyerine böylece ilk adımını atmış oldu.

Estetik Yaptığı Bazı İsimler

  • Alper Potuk
  • Seda Sayan
  • Servet Çetin
  • Murat Dalkılıç
  • Erkan Zengin

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)

++++++

Ayşe Yıldız yer aldığı ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.