İlgini çekebilir

Suat Sungur kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.07.2019 00:43
indirim7.com

Zeynep Mayruk Kimdir ?

Zeynep Mayruk Biyografisi

Söz dizisinin Yavuz karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş'ın sevgilisidir. Bu sebeple oldukça fazla merak edilmekte ve hakkında Zeynep Mayruk nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? gibi sorular yanıt aramakta. İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Zeynep Mayruk, 1989 yılında İzmir'de doğdu. Varlıklı bir ailesi olan Zeynep Mayruk lise eğitimini Fransa'da bulunan Lycée Saint-Charles (Saint Charles Lisesi) lisesinden mezun olarak tamamladı. 2006 yılında Türkiye'ye, memleketine geri döndü. Üniversite eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olarak tamamladı. 

İngiltere'de bulunan Central Saint Martins Üniversitesinde 6 farklı sertifika programını tamamladı. 2013 yılında kendi adından oluşan ''Zeynep Mayruk'' markasını kurdu. Modaya yakından ilgisi bulunan güzel model,  İzmir Alaçatı Millfest Festivali’nde ilk koleksiyonunu sergiledi. Oldukça ilgi çeken sergide bir çok ünlü ismin dikkatini çekmeyi başardı.

2014 İlkbahar / Yaz koleksiyonunu İstanbul Moda Haftası ve daha bir çok moda etkinliğinde tasarımlarını sergileyen Zeynep Mayruk, dizi, sanat ve iş dünyasından bir çok kişiye tasarımlar yapmaktadır. Çanta, uzun elbise modelleri üzerine oldukça yoğunlaşan güzel isim, son zamanlarda Tolga Sarıtaş ile yaz tatilinde görüntülenmiş ve yine gündeme gelen isim olmuştur.

Zeynep Mayruk Foto Galeri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir