İlgini çekebilir

Enes Kanter kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.08.2017 01:09
Zeynep Elçin (Rüzgarın Kalbi Sibel) Boyu Kaç Cm?

Zeynep Elçin Kimdir ?

Zeynep Elçin Biyografisi

16 Şubat 1990 yılında İzmir'de doğan Zeynep Elçin, İzmir Başkent Akademi bünyesinde oyunculuk eğitimleri alıp, sonrasında ise, Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nde Tiyatro ve Oyunculuk üzerine eğitimlerini tamamlamıştır.

Zeynep Elçin profesyonel oyunculuk hayatına ilk kez Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde, Kerem Bürsin, Şükran Ovalı, Burcu Biricik gibi isimlerin yer aldığı Şeref Meselesi adlı dizi ile başladı.  Daha sonra da Aşk ve Günah, Kaderimin Yazıldığı Gün, Göç Zamanı gibi dizilerde de rol alan Zeynep Elçin, son olarak Fox TV'de yayınlanan Rüzgarın Kalbi isimli dizide, Sibel karakterini canlandırmıştır.

Savaşçı Dizisi Yıldız Bozok Rolü

savaşçı dizisi

Zeynep Elçin 2017 sezonunda Fox TV ekranlarında yayınlanan ve ses getiren bir yapım olan Savaşçı dizisi kadrosuna dahil olmuştur. 

Berk Oktay, Yeliz Akkaya, Murat Serezli gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı Savaşçı dizisinde rol alan Zeynep Elçin, bu dizide Yıldız Bozok karakterini canlandırdı.

Boşanma Davası

Başarılı oyuncu Zeynep Elçin'in eşi Hüseyin Y.'ye boşanma davası açmıştır. Boşanma davası iddiası ise şiddete mağrur kaldığını ayrıca  ölüm ve şantaj ile tehdit edildiğini belirtmiş ve boşanma davası açmıştır.

 

Zeynep Elçin Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Kerem Bursin Kimdir?
Kerem Bursin
Oyuncu
Fırat Albayram
Fırat Albayram
Oyuncu
Yeliz Akkaya Kimdir?
Yeliz Akkaya
Oyuncu
Deniz Baysal (Rüzgarın Kalbi Zeynep) Vikipedi
Deniz Baysal
Oyuncu
Mert Asker Biyografi
Mert Asker
Oyuncu
Rüzgarın Kalbi Hande Göz Rengi Nedir?
Seçil Buket Akıncı
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.