İlgini çekebilir

Sümeyye Ezel kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 06.08.2018 19:34

Zeki Uzundurukan Foto Galeri

Zeki Uzundurukan Hangi Takımlı?
Zeki Uzundurukan Hangi Takımlı?

Zeki Uzundurukan Hangi Takımlı?

Zeki Uzundurukan Fotomaç Gazatesi Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Ayrıca A Spor ekranlarında Transfer Raporu adlı programda Serdar Sarıdağ ve Emre Bol ile beraber çarpıcı spor yorumları ile dikkat çekmektedir. 

Zeki Uzundurukan'ın hangi takımı tuttuğu bilinmiyor. Fakat memleketi Trabzon Beşikdüzü olmasından dolayı Trabzonspor'u tuttuğu söyleniyor. Kimi kaynaklar ise Galatasaraylı olduğu yönündedir. Günümüzde İstanbul'da yaşamını sürdürmektedir.

A Spor kanalında canlı yayında Ceyla Büyükuzun'un sorularına cevap vermiştir. 5 Ağustos 2018 oynanan Türkiye Süper Kupa maçında kupayı penaltılarda Galatasaray'ı 6-5 yenen Akhisarspor takımını övgüler eşliğinde yazısında eklemiştir. 

25 Mayıs'ta doğan Zeki Uzundurukan, Konya'da oynanan kupa mücadelesinde penaltı vuruşunu kullanan Gomis hakkında ise ''Gomis, para hırsı ile Konya'da hem kendini hem Galatasaray'ı yaktı...'' açıklamasında bulunmuştur. 

3 Ağustos 2018 tarihinde yine A Spor kanalında Transfer Raporu adlı programda, Bu sezon Gökhan Töre'nin sezonu olacak açıklaması ile gündeme gelmiş ve merak edilen isim olmuştur. 

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan'ın twitter hesabı için buraya tıklayınız; https://twitter.com/zekiuzundurukan

Spor yorumcusunun Trasnfer TV Plus adında birde youtube kanalı vardır. Burada kendi yorumuyla spora dair bilgiler vermektedir. Kanalına gitmek için tıklayınız.

Fatih Terim'e sorduğu soru ve Terim'in cevabı;

Zeki Uzundurukan Kişisel Bilgiler

Benzer Biyografi Yazıları

Emre Berkmen
Spor Yorumcusu
yetkin-etkin-kimdir
Yetkin Etkin
Spor Yorumcusu Yazar
Emre Bol
Spor Yorumcusu
Ceyda Dönmez
Sunucu
Zeki Uzundurukan Kimdir?
Zeki Uzundurukan
Spor Yorumcusu Yazar
ozgur-gozuacik-kimdir
Özgür Gözüaçık
Spor Yorumcusu Sporcu

A Spor, Fotomaç, Transfer Raporu, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.