İlgini çekebilir

Kerem Atabeyoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.04.2021 16:12
Zeki Uzundurukan Kimdir?

Zeki Uzundurukan Kimdir ?

Zeki Uzundurukan Biyografisi

Zeki Uzundurukan Fotomaç Gazatesi Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Ayrıca A Spor ekranlarında Transfer Raporu adlı programda Serdar Sarıdağ ve Emre Bol ile beraber çarpıcı spor yorumları ile dikkat çekmektedir. 

Zeki Uzundurukan'ın hangi takımı tuttuğu bilinmiyor. Fakat memleketi Trabzon Beşikdüzü olmasından dolayı Trabzonspor'u tuttuğu söyleniyor. Kimi kaynaklar ise Galatasaraylı olduğu yönündedir. Günümüzde İstanbul'da yaşamını sürdürmektedir.

A Spor kanalında canlı yayında Ceyla Büyükuzun'un sorularına cevap vermiştir. 5 Ağustos 2018 oynanan Türkiye Süper Kupa maçında kupayı penaltılarda Galatasaray'ı 6-5 yenen Akhisarspor takımını övgüler eşliğinde yazısında eklemiştir. 

25 Mayıs'ta doğan Zeki Uzundurukan, Konya'da oynanan kupa mücadelesinde penaltı vuruşunu kullanan Gomis hakkında ise ''Gomis, para hırsı ile Konya'da hem kendini hem Galatasaray'ı yaktı...'' açıklamasında bulunmuştur. 

3 Ağustos 2018 tarihinde yine A Spor kanalında Transfer Raporu adlı programda, Bu sezon Gökhan Töre'nin sezonu olacak açıklaması ile gündeme gelmiş ve merak edilen isim olmuştur. 

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan'ın twitter hesabı için buraya tıklayınız; https://twitter.com/zekiuzundurukan

Spor yorumcusunun Trasnfer TV Plus adında birde youtube kanalı vardır. Burada kendi yorumuyla spora dair bilgiler vermektedir. Kanalına gitmek için tıklayınız.

Fatih Terim'e sorduğu soru ve Terim'in cevabı;

Zeki Uzundurukan Foto Galeri

Benzer Biyografiler

Cüneyt Şen
Sunucu
Setenay Cankat Kimdir?
Setenay Cankat
Sunucu
yetkin-etkin-kimdir
Yetkin Etkin
Spor Yorumcusu Yazar
Serdar Kelleci
Spor Yorumcusu
Haldun Domaç Kimdir?
Haldun Domaç
Genel
Serdar Sarıdağ
Serdar Sarıdağ
Spor Yorumcusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir