Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681
İlgini çekebilir

Haluk Huyut kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 28.06.2016 01:03

Zehra Yılmaz Foto Galeri

Zehra Yılmaz (Bodrum Masalı Rana) Nereli?
Zehra Yılmaz (Bodrum Masalı Rana) Nereli?

Zehra Yılmaz İstanbul doğumludur.

Zehra Yılmaz, 25 Haziran 1994 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde başarılı bir eğitim hayatı geçiren ve bununla birlikte ailesinin de desteği ile sanata olan ciddi merakını zaman içerisinde eğitimler alarak giderme yolunda da somut adımlar atmaya başlamıştır. Oyunculuk merakı bunlardan birisidir.

Zehra Yılmaz, tabi ki merakından ve hevesinden zaman içerisinde yükseklisans eğitimi oyunculuk üzerine almasa da zaman içerisinde özel kurumlar aracılığı ile oyunculuk eğitimleri alma yoluna gitmiştir. Aldığı oyunculuk eğitimi ve güzelliği ona şöhret sahnesinin kapılarını çok kısa bir zaman dilimi içerisinde aralamıştır.

NASIL TANINDI?

Türkiye, Zehra Yılmaz ismini en çok izlenen program yapımlarından birisi olarak dikkatleri çeken Bugün Ne Giysem? programı ile tanıdı. Güzelliği ve enteresan kişiliği ile program içerisinde çok ciddi anlamda fark yaratmayı başaran Zehra Yılmaz, programın en çok konuşulan ve en çok araştırılan isimlerinden birisi olarak da dikkatleri çekti diyebiliriz.

2011 yılında katılmış olduğu yarışmada birinci olamasa dahi güzelliği ile birlikte yapımcıların da dikkatini üzerine çekmiştir. Tabi ki zaman içerisinde yine dizi teklifleri alarak oyunculuk kariyerine resmi olarak adım atmak adına somut adımlar atmayı da başardı.

OYUNCULUK EĞİTİMİ

Profesyonel anlamda oyunculuk eğitimleri için özel kurumları tercih etmek zorunda olan Zehra Yılmaz, bu anlamda eğitim almak adına Cüneyt Sayın Oyunculuk Atölyesi bünyesinde sorunsuz bir şekilde oyunculuk eğitimleri almış ve yetenekleri ile birlikte herkesi kendisine hayran bırakmayı da başarmıştır.

Zehra Yılmaz, oyunculuk eğitimleri sırasında kursunun düzenlemiş olduğu birçok farklı oyunda yer alarak kendisini her anlamda kanıtlamayı da başarmıştır.

ZEHRA YILMAZ DİZİLERİ

Zehra Yılmaz, Marmara Üniversitesi mezunudur. Profesyonel anlamda aldığı oyunculuk eğitimlerini de başarılı bir şekilde noktaladıktan sonra hiç ara vermeden ilk dizi projesi teklifini almış ve bu anlamda profesyonel oyunculuk hayatına start vermiştir.

2016 yılında yayın hayatına başlayan Bodrum Masalı dizisi kadrosuna giren ve Rana karakterine hayat veren Zehra Yılmaz, ciddi anlamda sevilen bir karakter olmuştur. Dizide aynı zamanda kendisi ile birlikte Timuçin Esen, Şevval Sam, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz gibi isimlerde yer almıştır.

CENNETİN GÖZYAŞLARI DİZİSİ MELİSA ROLÜ

Cennet'in Gözyaşları Oyuncuları

Zehra Yılmaz ATV'de yayınlanan ve Berk Atan, Almila Ada, Ebru Destan, Esra Ronabar, Hazım Körmükçü gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı "Cennetin Gözyaşları" isimli dizide Melisa Soyer rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır. 

Cennetin Gözyaşları Oyuncuları: Almila Ada, Berk Atan, Oktay Çubuk

Zehra Yılmaz Kişisel Bilgiler

Zehra Yılmaz Kaç Yaşında?Zehra Yılmaz 25.06.1994 doğumlu ve 22 yaşındadır.
Zehra Yılmaz Nereli?Zehra Yılmaz, İstanbul doğumludur.
Zehra Yılmaz'ın Boyu Kaç?Zehra Yılmaz 1.68 cm'dir.

Rol Aldığı Projeler

  • Cennetin Gözyaşları
  • Bodrum Masalı

Benzer Biyografi Yazıları

Serhan Onat Kimdir?
Serhan Onat
Oyuncu
Zehra Yılmaz Kimdir?
Zehra Yılmaz
Oyuncu
Timuçin Esen Kimdir?
Timuçin Esen
Oyuncu
Hilmi Cem İntepe Kimdir?
Hilmi Cem İntepe
Oyuncu
Esra Ronabar Kimdir?
Esra Ronabar
Oyuncu
Ezgi Şenler Kimdir?
Ezgi Şenler
Oyuncu

Bodrum Masalı, Cennetin Gözyaşları, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681