İlgini çekebilir

İncinur Daşdemir kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 20.01.2017 12:30

Yusuf Çim Foto Galeri

İçimdeki Fırtıne (Emre) Yusuf Çim Resimleri
İçimdeki Fırtıne (Emre) Yusuf Çim Resimleri

Yusuf Çim, 26 Eylül 1991 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarından itibaren sanata düşkün olan ve televizyon ekranlarında yer alabilme hayali kuran Çim, zaman içerisinde ailesinin de desteğini alarak başarılı eğitim hayatını sürdürmek ile birlikte çok ciddi anlamda somut adımlar atma yoluna gitmiştir.

Eğitim hayatını zaman içerisinde profesyonel kariyerine başlangıç yapabilmek uğruna erken diyeceğimiz bir şekilde tamamlamıştır. Kendisi Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi bölümü mezunu olmuştur ve aynı zamanda Akademi 35,5 Sanat Evi bünyesinde de profesyonel oyunculuk eğitimleri alarak kendisini bu anlamda geliştirmiştir.

FOTOMODEL OLARAK BAŞLADI

Zaman içerisinde yakışıklılığı ve fit vücudu ile birlikte yönetmenlerin ve yetenek avcılarının çok ciddi anlamda dikkatini çekmeyi başaran Yusuf Çim, kariyerine ilk olarak fotomodellik yaparak başlamış ve birçok markanın yüzü olarak da genç kızların sevgilisi olmaya başlamıştır.

Eti, Avea, Castrol gibi markaların katalog ve broşür çekimlerinde fotomodel olarak yer almış ve kendisini ilk olarak bu şekilde gösterme yoluna gitmiştir.

MODELLİK KARİYERİNE ATILDI

Zaman içerisinde yakışıklılığı dilden dile yayılarak muazzam bir isim haline gelen Yusuf Çim, 2011 Best Model of Turkey defile öncesi ve sonrasında izleyenlerin karşısına çıkarak bu anlamda fark yaratmış ve hayranlık uyandırmıştır.

Zaman içerisinde mankenlik kariyerine devam etmeyi başaran Çim, birçok önemli markanın defilelerinde boy göstererek adından söz ettirmiştir.

MÜZİK KARİYERİ İLE ÇOK YÖNLÜ OLDUĞUNU KANITLADI

Yakışıklılığı ile de kısa bir zaman dilimi içerisinde herkesin hayran kaldığı isimlerden birisi olarak dikkatleri çeken Çim, mükemmel sesi ile de herkesi kendisine hayran bırakmıştır. R&B tarzında OLSUN Bİ KERE ismini verdiği EP albümü ile birlikte kısa zaman içerisinde müzik piyasalarında da ciddi anlamda ön plana çıkmıştır.

İLK DİZİ PROJESİ EZRA OLDU

Oyunculuk eğitimi de almayı başaran Yusuf Çim, profesyonel anlamda ilk oyunculuk kariyerine Ezra dizisi ile başlamıştır ve bu dizide başrol oynamıştır ancak dizinin kadrosunda ünlü isimler olmadığından çok tutmamış ve 2 bölüm sonunda yayın hayatını noktalamıştır.

2015 YILINDA ÇİLEK KOKUSU DİZİSİ İLE PATLADI

Seneler 2015 yılını gösterdiğinde genç aşıklar konseptli dizilerin arasına bir yenisi daha eklendi ve Çilek Kokusu dizisi kadrosunda başrol oyuncusu olarak yer almayı başaran Yusuf Çim, herkesin tanıdığı bir isim haline gelerek bu anlamda ön plana çıkmayı da başardı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Ekin Mert Daymaz ve Mine Tugay gibi usta isimler yer aldı ve dizi 23 bölüm çekildi.

2017 YILINDA İÇİMDEKİ FIRTINA DİZİSİ BAŞROLÜNÜ ALDI

Seneler 2017 yılını gösterdiğinde ise televizyon ekranlarına çok büyük umut ve iddia ile giren projelerden birisi olan İçimdeki Fırtına dizisi kadrosuna girerek burada da usta oyuncular ile birlikte başrol oynama fırsatını yakalamıştır. Dizide kendisi Emre karakterine hayat vermiştir.

Dizinin ustalar ile dolu oyuncu kadrosunda aynı zamanda Merve Boluğur, Gizem Karaca ve Hatice Aslan gibi isimlerde yer almıştır ve dizi çok sevilen bir proje haline gelmiştir.

Yusuf Çim Servet Dizisi Can Yiğit Kimdir?

Yusuf Çim Show TV ekranlarında yayınlanan ''Servet'' adlı dizide ''Can Yiğit'' karakterini canlandırmaktadır. 

Yusuf Çim Kişisel Bilgiler

Yusuf Çim'in Boyu Kaç?Yusuf Çim 1.88 cm'dir.
Yusuf Çim Kaç Kilo?Yusuf Çim 79 kg'dir.
Yusuf Çim Kaç Yaşında?26.09.1991 doğumlu ve 25 yaşındadır.
Yusuf Çim'in Burcu Nedir?Yusuf Çim Terazi burcudur.
İçimdeki Fırtına Emre Kimdir?İçimdeki Fırtına dizisinde Emre karakterine Yusuf Çim hayat vermektedir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2018 - Servet
  • 2017 - İçimdeki Fırtına
  • 2016 - Hanım Köylü
  • 2015 - Çilek Kokusu
  • 2014 - Ezra

Benzer Biyografi Yazıları

Merve Boluğur Kimdir?
Merve Boluğur
Oyuncu
Feyza Çıpa Kimdir?
Feyza Çıpa
Oyuncu
Tarık Pabuççuoğlu Kimdir?
Tarık Pabuççuoğlu
Oyuncu
Laçin Ceylan Kimdir?
Laçin Ceylan
Oyuncu
Uğur Demirpehlivan Kimdir?
Uğur Demirpehlivan
Oyuncu
Burak Yamantürk
Burak Yamantürk
Oyuncu

Çilek Kokusu, Hanım Köylü, İçimdeki Fırtına, Servet, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.