Yiğit Ege Yazar Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.06.2017 01:39

Yiğit Ege Yazar Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Yiğit Ege Yazar
Yaşı
:
17 (30 Eylül 2000)
Burcu
:
Terazi
Boyu
:
1.67 cm
Kilosu
:
51 kg
Meslek
:
Oyuncu
Memleket
:
Adapazarı / Hendek
Eğitim
:
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi

Yiğit Ege Yazar Kimdir ?

Bu yazıda Yiğit Ege Yazar kimdir ve biyografisi hakkında detaylı bilgi sunulmaktadır.

Yiğit Ege Yazar Kimdir? 30 Eylül 2000 doğumlu olan 17 yaşındaki genç oyuncu katkıda bulunduğu filmler ile şöhret basamaklarının ilk adımlarını atmıştır. Yiğit Ege Yazar Kanalizasyon filmi ile ekranlara çıkmış ve Okan Bayülgen gibi usta bir oyuncu ile aynı set ortamında yer alabilme şansını bulmuş ve sempatikliği ve tatlı görünümü ile hem genç kitlenin hem de tüm televizyon seyircisinin de ilgisini ve merakını kazanmayı başarmıştır.

Köstebekgiller yapımında boy gösteren Yiğit Ege Yazar, oyunculuk kariyerinde bu çocuk yapımı ile bir ivme kazandırmış ve yapımcılarında ilgisini çekerek büyük işler başarabilecek potansiyelinin olduğunu göstermiştir.

Köstebekgiller aldığı olumlu tepkileri ve beğenileri ile ikincisi ile perdeye taşınmıştır. Köstebekgiller: Perili Orman yapımında da oyunculuğunu gösteren Yiğit Ege Yazar, sinema alanında küçük yaşına rağmen bilinen ve tanınan bir kişi olarak yer almayı da başarmıştır. Dublaj konusundaki başarısı ile yeni bir çalışma ve yapım olan Köstebekgiller filminin devamı ile popülerlik basamaklarında hızlı adımlar ile çıkmaya devam etmektedir.

TRT yapımları içinde oldukça sevilen bir proje olan Çocuk yapımı, Yiğit Ege Yazar için bir çıkış noktası ve genç yaşının getirisi ile yetilerini daha iyi kullanma sürecini de beraberinde getirmiştir. Her bölümü ekran karşısında büyük bir genç kitlenin toplanmasına ve bilgi verici olduğu kadar eğiti olan öğeler de taşıması ile bilinen ve takip edilen bir yapım olarak yer almasına imkan vermiştir.

Yiğit Ege Yazar Kimdir ve Kariyer Başlangıcı

Yiğit Ege Yazar 17 yaşında olmasına karşın kendisinden beklenenin üzerinde performansalar vermeye devem etmekte ve yıldızı parlayan genç oyuncular içinde yer almasını sağlamaktadır. Kanalizasyon filminde Okan Bayülgen gibi bir usta oyuncu ve komedyen ile rol alabilmesi için onun için çok yerinde bir gelişme olmuş ve yeteneklerini görmek adına da bir milat olarak görülmüştür.

Yeni projeler için ilgi çeken ve birçok yapımcının peşinde olduğu Yiğit Ege Yazar, şimdiler de ailesinin görüşleri ile eğitimi bitirmek ve paralelinde olan bölümler ile daha iyi yerlerde olabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Genç olması ve yeteneklerinin yanında görünüşü ile de ilgi toplaması çok sayıda hayranın da olmasına ve sosyal medya üzerinde takipçilerinin binlerden yüz binlere çıkmasına neden olmuştur.

Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı

TRT yapımlarında yer alan Köstebekgiller sevilmesi ile yapımı sürmüş ve 2. Bölümü ile sevenlerinin karşına çıkmıştır. Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı içinde yer alan Yiğit Ege Yazar, kendini geliştirmek ve bu sektör içinde nerede olması gerektiğine karar vermek içinde iyi bir konum elde etmiştir. Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı filminde Janset Paçal , Ayla Algan, İnci Türkay, Ali Nuri Türkoğlu, Reyhan Asena Keskinci gibi başarılı oyuncular eşlik etmiştir.

Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı: İnci Türkay KimdirAyla Algan Kimdir,

Oyuncunun gelişim için oyunculuk dersleri alması ve severek yaptığı bir mesleğinin olması açısından bu gibi gelişmeleri de ailesi yakından takip etmektedir. Sosyal medya hesaplarında oyuncunun gelişmeleri birçok seveni tarafından takip edilmektedir.

Yiğit Ege Yazar instgram adresi: https://www.instagram.com/yigitegeyazar/

Yer Aldığı Projeler

  • Kanal-İ-zasyon 2009 - Film
  • Köstebekgiller (Caner) 2012 - TV Programı
  • Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı (Caner) 2015 - Film
  • Köstebekgiller: Perili Orman (Caner) 2015 - Film
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)