İlgini çekebilir

Zehra Türker kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 08.02.2020 17:08

Yasin Obuz Kimdir ?

Yasin Obuz Biyografisi

Yasin Obuz kimdir? Survivor 2020'de gönüllüler takımında yarışan olan Yasin Obuz hakkında bir çok soru yanıt arıyor. Yazımızda ise sizlere Survivor 2020 Yasin Obuz kaç yaşında? Yasin Obuz nereli? Yasin Obuz'un boyu ve kilosu kaç? Yasin Obuz evli mi? Eşi kimdir? gibi soruların yanıtını vermeye çalışacağız. 

Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır'da doğdu. 5 kişilik ailede 3 kardeş olan Yasin Obuz, küçük yaşlardan beri sporla yakından ilgilenmektedir. 1998 yılında ilk spor lisansını çıkarttı. Amatör olarak ve profesyonel olarak futbol ile ilgilenen Yasin Obuz, ek olarak 2 yıl kadar jimnastik ile ilgilendi.

Yasin Obuz Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümü mezunudur. Üniversite okuduğu yıllarda fitness, futbol, yüzme gibi alanlarda kendisini geliştirdi. Üniversite yıllarının son dönemlerinde yemek yapmaya merak salan Yasin Obuz, mutfak yemeklerini yapma üzerine eğitimler aldı ve kendisini aşçılık alanında geliştirdi.

Spordan daha çok yemek yaparken mutlu olan Yasin Obuz, yemek mutfağını iyice öğrenmek için yaklaşık olarak 20 kadar ülkeye seyahat etti. Buralarda farklı yemek kültürlerini gördü ve nasıl yapıldığı üzerine bir çok tecrübe edindi.

Yemek üzerine küçük çaplı bir işletmesi bulunan Yasin Obuz, TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye adlı yemek yarışmasına katıldı ve hal hareketleri ile sosyal medyada bir çok kişi tarafından konuşulan isim haline geldi.

Yasin Obuz'un boyu ve kilosu kaç?

Survivor 2020'de gönüllüler kadrosunda yer alan Yasin Obuz, 1.83 m boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Boyu azalıp artmaz ama kilosunun azalacağı şimdiden aşikar...

Yasin Obuz'un Eşi Kimdir? Evli mi? Kiminle Evli?

Survivor Yasin Obuz evli değildir ve daha önce bulunan bir evliliği yoktur.

Yasin Obuz Kaç Yaşında?

1988 yılında dünyaya gelen Survivor 2020 yarışmacısı Yasin Obuz, 32 yaşındadır.

Yasin Obuz'un burcu nedir?

21 Kasım 1988 tarihinde doğan Yasin Obuz, Akrep burcudur.

Acun Ilıcalı'nın kararıyla 2020 yılı 16 Şubat tarihinde başlayacak olan Survivor 2020 kadrosuna dahil oldu. Yarışmada gönüllüler takımında yer alacak olan Yasin Obuz'a başarılar diliyoruz.

Survivor 2020'de gönüllüler kadrosunda yer alan diğer isimlerinde biyografilerine aşağıda isimlerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Survivor 2020 Gönüllüler Kadrosu

  • Yasin Obuz
  • Cemal Can Canseven
  • Ceyhun Uzun, Evrim Keklik
  • Fatma Günaydın
  • Makbule Günaydın
  • Meryem Kasap
  • Nisa Bölükbaşı
  • Sadık Ardahan Uzkanbaş
  • Tayfun Erdoğan
Yasin Obuz Foto Galeri

Katıldığı Yarışma Programları

Benzer Biyografiler

Evrim Keklik
Yarışmacı
Cemal Can Cansever
Ünlü
Tayfun Erdoğan
Genel
Meryem Kasap
Sporcu
Ceyhun Uzun
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir