İlgini çekebilir

Ebru Özkan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.11.2017 17:20
Yasin Çam Kimdir?

Yasin Çam Kimdir ?

Yasin Çam Biyografisi

Yasin Çam kimdir, 05.09.1986 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yeni parlayan oyunculardan olan Yasin Çam, Milas Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Eğitimi alarak oyunculuk için ilk adımlarını atmıştır.

Menajerliğini Rabia Sultan Düzenli'nin yaptığı Yasin Çam Crispi ve Letgo gibi TV reklamlarında rol almıştır.

Ekran karşısındaki ilk projesi 2015 yılında çekilen ve yönetmenliğini Gönenç Uyanık'ın yaptığı "Hesapta Aşk" filmi olmuştur.  Sonraki projesi ise 2016 yılında çekilen "Yüksek Sosyete" dizisinde canlandırdığı Ercan Karakteri olmuştur.

Yasin Çam Nerdesin Birader Kadrosunda

Nerdesin Birader Dizisi

2017 yılında başlayan ve Sahne 77 tarafından senaryosu yazılan "Nerdesin Birader" dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Fox TV'de yayınlanan ve yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek'in yaptığı dizide Yiğit ve Yunus karakterlerini canlandıran Timur Acar, Dilan TelkökGonca Sarıyıldız, Seren Deniz Yalçın ve Deniz Can Aktaş gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Nerdesin Birader Oyuncuları:  Timur Acar kimdir, Dilan Telkök kimdirGonca Sarıyıldız kimdir, Deniz Can Aktaş kimdirSeren Deniz Yalçın kimdir

Yasin Çam Foto Galeri

Yasin Çam Projeleri

Benzer Biyografiler

Seren Deniz Yalçın Kimdir?
Seren Deniz Yalçın
Oyuncu
Hakkı Ergök Kimdir?
Hakkı Ergök
Oyuncu
Dilan Telkök ( Evlat Kokusu Cemre ) Kimdir?
Dilan Telkök
Oyuncu
Engin Öztürk Kimdir?
Engin Öztürk
Oyuncu
Aliye Uzunatağan Kimdir?
Aliye Uzunatağan
Oyuncu
Ruhi Sarı Kimdir?
Ruhi Sarı
Oyuncu

1 Yorum

  1. YASİN ÇAM

    11 Ekim 2018 at 01:08

    ADI SOYADI: YASİN ÇAM DOĞUM YERİ:İSTANBUL-BAKIRKÖY DOĞUM TARİHİ:15.02.1987 YAŞ:31 BURCU:KOVA BOYU:1.74 KİLOSU:63 GÖZRENGİ:YEŞİL EĞİTİM:MARMARA ÜNİVERSİTESİ-BANKACILIK VE FİNANS— MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ-KONSERVATUAR TİYATRO

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.