İlgini çekebilir

Görkem Gönülşen kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.12.2016 22:07
Yalçın Hafızoğlu

Yalçın Hafızoğlu Kimdir ?

Yalçın Hafızoğlu Biyografisi

1989 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Yalçın Hafızoğlu eğitimini Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuğun yanı sıra müzikle de yakından ilgili olan Yalçın Hafızoğlu, profesyonel isimlerden bateri eğitimi almıştır.

Kiralık Aşk Dizisi ile Tanındı

Oyunculuk kariyeri başlamadan önce birçok başarılı isimden bu alanda eğitimler alan Yalçın Hafızoğlu ilk oyunculuk deneyimini Star TV 'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk ile yaşamıştır. Elçin Sangu, Salih Bademci, Barış Arduç, Seçkin Özdemir gibi isimlerin rol aldığı Kiralık Aşk dizisinde ilk sezonda boy gösteren Yalçın Hafızoğlu, bu dizide Elçin Sangu'nun canlandırdığı Defne karakterinin gençlik aşkı olan Selim karakteri ile ekrana gelmiştir. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır Ali'si

İlk oyunculuk tecrübesini popüler bir dizi ile başlatan Yalçın Hafızoğlu, Kiralık Aşk dizisinde rol aldıktan sonra dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'ın kadrosuna katılan Yalçın Hafızoğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'da Hızır Ali karakterini canlandırmaktadır. 

Yalçın Hafızoğlu ile birlikte Oktay Kaynarca , Deniz Çakır , Ece Hakim gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV ekranlarında Salı günleri yayınlanmaktadır. 

Yalçın Hafızoğlu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Emre Törün Kimdir?
Emre Törün
Oyuncu
Melissa Giz Cengiz Kimdir?
Melissa Giz Cengiz
Oyuncu
Sevcan Yaşar Kimdir?
Sevcan Yaşar
Oyuncu
Oktay Gürsoy Kimdir?
Oktay Gürsoy
Oyuncu
Ferdi Merter Kimdir?
Ferdi Merter
Oyuncu
Sevinç Gürşen Kimdir?
Sevinç Gürşen
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.