İlgini çekebilir

Peyman Umay kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.07.2019 01:31
Yağızcan Konyalı Kimdir?

Yağızcan Konyalı Kimdir ?

Yağızcan Konyalı Biyografisi

Ekranın genç yetenek oyuncularından olan ve son dönemde Shameless dizisinin uyarlaması olan Bizim Hikaye dizisindeki rolü ile dikkat çeken Yağızcan Konyalı Kimdir?

Yağızcan Konyalı 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan genç oyuncu Yağızcan Konyalı, oyunculuk kariyerine 2006 yılında İlk Aşk filmi ile adım atmıştır. 2015 yılında rol aldığı Takım: Mahalle Aşkına filmi sayesinde Altın Portakal Film Festivali Jüri Özel Ödülü'ne layık görülen Yağızcan Konyalı, genç yaşına rağmen başarılı oyunculuğu ile kariyerinde hızlı adımlarla yükselen isimler arasındadır. Hakkında en çok boyu kaç? kaç kilo? sevgilisi kimdir? nereli? kaç yaşında? gibi sorular sorulmaktadır. Detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Yağızcan Konyalı Dizileri

Yağızcan Konyalı rol aldığı sinema filmlerinin yanı sıra TV dizileri ile de ekran karşısına çıkmıştır. Bir dönem Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşan ve yayınlandığı sezonlar boyunca izlenme rekorları kıran Öyle Bir Geçer Zaman ki... dizisinde rol almış olan Konyalı, bu dizide Aydın karakterini canlandırmıştır. 

Fox TV'de ekrana gelmiş olan ve baş rollerde Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım'ın yer aldığı gençlik dizisi Adı Mutluluk'ta da rol alan Yağızcan Konyalı, bu dizide ise Zeki karakterini canlandırmıştır.

Bizim Hikaye Dizisi Rahmet Rolü

Bizim Hikaye Oyuncuları

2017 sezonun Eylül ayından itibaren Fox TV ekranında yayınlanan ve dünyaca ünlü Shameless dizisinin Türkiye uyarlaması olan Bizim Hikaye dizisi ile ekrana dönen Yağızcan Konyalı, Bizim Hikaye dizisinde Rahmet rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Shameless dizisinde uyarlanan Bizim Hikaye dizisinde Yağızcan Konyalı ile birlikte Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan gibi başarılı isimler de rol almıştır.

Yağızcan Konyalı Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Hazal Kaya Kimdir?
Hazal Kaya
Oyuncu
Melisa Döngel Kimdir?
Melisa Döngel
Oyuncu
Reha Özcan Kimdir?
Reha Özcan
Oyuncu
Kaan Çakır Kimdir?
Kaan Çakır
Oyuncu
Nejat Uygur Kimdir?
Nejat Uygur
Oyuncu
Zeynep Bastık Kimdir?
Zeynep Bastık
Oyuncu Sanatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.