İlgini çekebilir

Pınar Hacıbektaşoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.04.2018 06:38

Wild Frank Kimdir ?

Wild Frank Biyografisi

Gerçek adı Francisco Javier Cuesta Ramos olan Wild Frank, yani Vahşi Frank 16 Ekim 1971 tarihinde İspanya'da doğdu. Yaşamın bir serüven olduğunu söyleyen Frank Cuesta, seyehat etmek için dünyanın en güzel ve aynı zamanda en tehlikeli yerlerini seçiyor. Frank için sadece hayvanlar değil doğada ki her şey çok değerli.

Vahşi Frank (Wild Frank) Neden Farklı?

Doğadaki hayvanlarla çoğu kişinin yapamayacağı yakın teması kurarak dostluk kurarcasına adeta konuşuyor. Kendisini izlerken hem çok eğlenecek hemde bir  o kadar da bilgi sahibi olacaksınız. Vahşi Frank'in en büyük tutkularından birisi de bitkilerdir. Ona tüm bitkiler ile ilgili soruları sorabilirsiniz. Hayvanları vahşi ortamlarında keşfederek izlemek ve yakın temas kurmak için bulduğu her deliğe girip çıkıyor diyebiliriz.

Yakın zamanda 2018 yılında Ntv Spor kanalı bildiğiniz üzere kapanmıştı. İşte bu kanalın yerini DMAX kanalı aldı. Genellikle belgesel odaklı bu kanalda ''Wild Frank'' yani Vahşi Frank olarak onu izleyebilirsiniz.

Vahşi Frank Amazon Ormanlarında bir keşfe imza attı

Programında hayvanları tanıtmakla kalmayıp onlar hakkında en özel bilgileri de izleyenlerle paylaşmayı eksik etmiyor. Amazon ormanlarının derinlerine yapmış olduğu bir yolculukta farklı  4 kurbağa ve bir engerek yılanı çeşidini keşfetti.  Vahşi Frank denmesinin sebebi ise ''Wild'' kelimesinini Türkçe'de vahşi anlamına gelmesidir.

Wild Frank Foto Galeri

Hangi kanalda izleyebilirim?

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.