İlgini çekebilir

Ceylan Çapa kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.06.2019 15:05

Vural Ceylan Kimdir ?

Vural Ceylan Biyografisi

Vural Ceylan Kimdir? Dizi ve sinema oyuncusu Vural Ceylan kaç yaşında? Daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileridir? İşte merak edilen oyuncunun biyografisi ve kısaca hayatı...

Vural Ceylan, 1966 yılında doğdu. Aypi Cast Ajans bünyesinde oyuncu olarak yer alan Ceylan, 53 yaşında ve 1.73 m boyundadır. 2019 yılında Kanal D kanalında ekranlara gelen Afili Aşk dizisinde Kadir karakterini canlandırmaktadır. Başarılı oyuncu Afili Aşk dizisini izleyenler tarafından merak edilmekte ve ''Afili Aşk dizisi kadir kimdir? Kaç yaşında? Nereli?'' gibi sorular aratılmaktadır. Sizler için araştırma yaptık ve detayları vermeye devam ediyoruz.

15 Haziran 2018 yılında gösterime giren Üç Harfliler: Beddua filminde Vural Ceylan oyunculuk kariyerine ilk adımını attı. Daha sonra Doğa Can Anafarta'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, Altan Erkekli, Hande Katipoğlu gibi isimlerin başrol olarak yer aldığı Hababam Sınıfı Yeniden adlı sinema filminde yer aldı. 3 Mayıs 2019 yılında gösterime giren korku içerikli Alem-i Cin filminde oynadı.

Vural Ceylan Oynadığı Dizi ve Filmler

  • Üç Harfliler: Beddua - Sinema Filmi (2018)
  • Hababam Sınıfı Yeniden - Sinema Filmi (2019)
  • Alem-i Cin - Sinema Filmi (2019)
  • Afili Aşk - Dizi (2019)

Vural Ceylan Afili Aşk Dizisinde

Yukarıda oynadığı diziler, filmler ve biyografisi hakkında bilgi vermiş olduğumuz oyuncu Kanal D kanalında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Kadir karakterini canlandırıyor. Dizide daha önce biyografisini sitemize eklemiş olduğumuz Banu İnan'ın (Nermin) eşi olarak yer alıyor.

Afili Aşk Kadir Kimdir?

Kadir babadan esnaf. Yıllar önce babasıyla gelip yerleştiği mahallede yaşıyor. Babası ölünce dükkanı o devralmış, daha da büyütmüş. Semtteki diğer rakipleri de yiyerek bölgenin tek ve büyük mobilya dükkanının sahibi olmuş. Semtin en zengini. Ama asla dışarıya belli edilen bir zenginlik değil onunki. Kadir’in hayali çok basittir: Oğlu Sabri’ye içi rahat dükkanını teslim etmek ve onun mürüvvetini görmek. Çok daha büyük zorlukları atlatmış Kadir için bu hedef çok ulaşılabilir olmalıydı değil mi? Maalesef.

Kaynak: Kanal D (13.06.2019)

Afili Aşk dizisinde oynayan tüm oyuncuların biyografilerine, yaş, boy, kilo gibi detaylarına ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıda yer alan videoyu izleyerek oynadığı dizi ve filmler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Vural Ceylan Foto Galeri

Oynadığı Dizi ve Filmler

  • Üç Harfliler: Beddua - Sinema Filmi (2018)
  • Hababam Sınıfı Yeniden - Sinema Filmi (2019)
  • Alem-i Cin - Sinema Filmi (2019)
  • Afili Aşk - Dizi (2019)

Benzer Biyografiler

Ozan Dağgez Kimdir?
Ozan Dağgez
Oyuncu
Taner Rumeli Kimdir?
Taner Rumeli
Oyuncu
Çağlar Ertuğrul
Çağlar Ertuğrul
Oyuncu
Uğur Uzunel Kimdir? Biyografisi ve Hayatı
Uğur Uzunel
Oyuncu
Beril Pozam
Oyuncu
Hira Su Yıldız
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir