İlgini çekebilir

Ceyda Kasabalı kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.03.2017 21:48
Volkan Keskin

Volkan Keskin Kimdir ?

Volkan Keskin Biyografisi

Volkan Keskin 1983 yılında Samsun'da dünyaya gelmiştir. Babası emniyet mensubu olan Volkan Keskin'in çocukluğu ve gençlik yılları bu nedenle farklı şehirlerde geçmiştir. 

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'nde Elektronik okuyan Volkan Keskin sonrasında Anadolu Üniversitesi'nde İşletme eğitimi de almıştır. Volkan Keskin'in ayrıca Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde de Tiyatro ve TV Oyunculuğu Yüksek Lisansı bulunmaktadır.

Modellik Kariyeri

Volkan Keskin'in modellik kariyeri 2005 yılında başlamıştır. Londra merkezli ünlü bir modellik ajansı ile çalışan Volkan Keskin birçok ünlü markanın katalog çekimlerinde ve defilelerinde boy göstermiştir. 

Oyunculuk Kariyeri

İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında Star TV'de yayınlanmış olan Dağlar Delisi dizisi ile yaşayan Volkan Keskin bu dizide Mekik karakteri ile ekrana gelmiştir. 

Volkan Keskin 2010 yılında da büyük ses getiren Fetih 1453 adlı sinema filminde Balaban karakterini oynamak için anlaşmış ancak film setinde yaşadığı talihsiz kaza nedeniyle çekimleri yarıda bırakmak durumunda kalmıştır. 

2013 yılında Müge Boz, Kaan Urgancıoğlu gibi oyuncularla birlikte Karaoğlan adlı sinema filminde rol alan Volkan Keskin bu filmde baş rolde yer almış ve Karaoğlan karakterine hayat vermiştir.

2015 yılında da Türk-İran ortak yapımı olan "Yarının Adı Başka" isimli sinema filminde rol alan Volkan Keskin, filmde Mustafa karakterini canlandırmıştır.

İsimsizler Dizisinde Rol Alıyor

Volkan Keskin Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ses getiren yapımlardan biri olan İsimsizler dizisinde rol alıyor.

Algı Eke, Çağkan Çulha, Uğur Güneş gibi oyuncuların da kadroda yer aldığı İsimsizler dizisinde rol alan Volkan Keskin, bu dizide Kürşad Yusufoğlu karakterini canlandırıyor.

Volkan Keskin Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Emel Dede
Emel Dede
Oyuncu
Zeynep Kızıltan Kimdir?
Zeynep Kızıltan
Oyuncu
Atilla Kılıç Kimdir?
Atilla Kılıç
Oyuncu
Osman Soykut Kimdir?
Osman Soykut
Oyuncu
Nurettin Sönmez Kimdir?
Nurettin Sönmez
Oyuncu
Engin Altan Düzyatan Kimdir?
Engin Altan Düzyatan
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir