İlgini çekebilir

Ceyda Düvenci kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.11.2017 23:59
Veysel Zaloğlu Kimdir?
indirim7.com

Veysel Zaloğlu Kimdir ?

Veysel Zaloğlu Biyografisi

Bu yazıda Veysel Zaloğlu kimdir ve biyografisi hakkında detaylı bilgi sunulmaktadır.

Veysel Zaloğlu Kimdir? Eğitimini İstanbul üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde yapan komedyen ve oyuncu Veysel Zaloğlu, kendi çekmiş olduğu klipleri ve kısa videoları sosyal medya üzerinden yayınlamış ve kısa süre içinde büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.  Üniversite hayatı içinde her zaman çevresi tarafından merakla izlenen biri olmuş ve her projesi ilgi ve beğeni toplamıştır.

Kendi alanında interneti ve sosyal medyayı iyi tanıyan oyuncu, bunu bir proje olarak hayata geçirmiş ve Youtube kanalı ile Vine hesabı üzerinden yayınladığı dublaj projeleri, oldukça sevilmiş ve bir kitlesinin oluşmasına neden olmuştur. Aldığı olumlu tepkiler üzerine işlerine ağırlık vermiş ve yeni çalışmalarıyla daha çok bilinir olmaya başlamıştır.

Sosyal Medya Fenomeni Veysel Zaloğlu Kimdir?

Yayınladığı videolar ile herkesi gülmekten kırp geçiren Veysel Zaloğlu, "La yine sınav, Mayli Sayrus, Wrecked Final Students ve Cici Kızlar" isimli videolarıyla sosyal medya üzerinde bir fenomen haline gelmiş ve takip edilir olmuştur. Projelerine yenilerini de ekleyen komedyen, daha çok hayran kitlesi oluşması açısından çalışmalarına devam etmiş ve beğenilerek izlenen videolara imza atmıştır. Özellikle dublaj işleri ile komedi alanında taklit dalına kendince bir dokunuş yapmış ve yorumlayarak daha ilgi çekici bir hale gelmesini sağlamıştır.

Sınav stresi ve üniversite hayatına dair komik öğeler barından videoları milyonlar tarafından beğenilmiş ve yeni ekimleri merakla beklenir olmuştur. Çekimlerini kendi okul arkadaşları ile yapan Veysel Zaloğlu, ilgi çekici konular ve kendi üslubu ile genç bir kitlenin kendini sürekli izlemesine imkan vermiştir. Üniversite gençliği – Sınava hayır videosu özellikle çok beğenilmiş ve sosyal medya üzerinden taşan ünü kendisi için televizyon ekranında dizi oyunculuğuna geçmesine yol açmıştır.

Veysel Zaloğlu Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/user/cineteamtv

MUCK Dizisinde Metin Karakterini Canlandırdı

Veysel Zaloğlu sosyal medya fenomen konumundan televizyon dizi dünyasının içine ilk adımını "Muck" adlı yapım ile Metin karakterini canlandırarak atmıştır. Dizinin genç kitleye kitap etmesi ve ilgi çekici görülmesi ile daha çok yıldızı parlayan oyuncu, yeni proje ve yapımlar için kolları sıvamış ve gelen tekliflere göre gelecek işlerini belirlemektedir. Dizide birçok yeni ve başarılı olan oyuncu ile yer alan Veysel Zaloğlu, kendisi içinde iyi bir başlangıç olduğunu görmüş ve yeni işleri içinde bu ruh halini benimseyen ve eğlenceli olduğu kadar ifadelerinin keskin ve net olduğu, gençlerin sorunları üzerine muzip bir dil eleştiren karakterlerde yer alabileceğinin sinyallerini verdi.

Muck dizi ile komedyen ve oyuncu, Murat Serezli, Bedük, Selcan Dikmen, Selen Korkutan(Selen Korkutan Kimdir) ve Ilgın Utin gibi oyuncular ile çalışma fırsatını da bulmuş, hem deneyimli hem de genç bir kadronun içinde olması ile televizyon dünyasının da nabzını tutmuştur. Şimdi gelecek çalışmaları merakla beklenmekte ve özellikle genç hayran kitlesi tarafından yoğun bir şekilde takip edilmektedir.

Veysel Zaloğlu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

 • Nasıl Yani (2016) - (Oyuncu)
 • Yalnızlar Kulübü (2015) - (Yönetmen, Senarist, Seslendirme)
 • Son Çıkış (2015) - Dj Apo - (Oyuncu)
 • Yüzüklerin Beyefendisi (2010) - Battalın Oğlu Battal - (Senarist, Oyuncu)
 • Muck Dizi (2012) - Metin - (Oyuncu)

Benzer Biyografiler


1 Yorum

 1. alparslan

  1 Mayıs 2019 at 15:25

  abi firee fire oynarken kekoyu kekledim veysel abinin taklidini yaptım adam inandı. veysel abinin instagram,yotube kanalına abone oldu

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir