İlgini çekebilir

Deniz Seki kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.12.2016 17:06
Ünal Taylı

Ünal Taylı Kimdir ?

Ünal Taylı Biyografisi

Kısmetse Olur evinin yeni damat adaylarından olan Ünal Taylı 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yarışmaya gelin adaylarından Sibel için katıldığını ve kendisi ile bir tanıma yoluna girebileceğini belirten Ünal Taylı'nın asıl mesleği ise modelliktir.

İşte Benim Stilim Yarışmasına da Katılmış

Ünal Taylı ekranlara tanıdık bir isim. Kendisi daha önce tarz yarışmasına katılmış ve tarzı ile beğeni toplamış. Hatta bu yarışmadan sonra erkek giyim modelliği yapan Ünal Taylı, sonrasında kendi erkek giyim markasını da çıkarmıştır.

Ünal Taylı "İtalyan Kesim Türk Erkeği" sloganıyla yola çıkarak hazırladığı kendi tasarımı olan kıyafetleri piyasaya sürmüş ve kendi adını taşıyan bir erkek giyim mağazası açmıştır. Aynı zamanda ünlü isimlere de stil danışmanlığı yapmaktadır. 

Ünal Taylı Kısmetse Olur evinde Gökhan Sara ve Onur Yüksel gibi isimlerle yakın arkadaştır. Hatta Kısmetse Olur evindeki damat adayı Gökhan Sara'nın yarışmadaki giyim sponsorluğunu da Ünal Taylı üstlenmiştir.

Eve Ünal Taylı ile aynı zamanda giren yeni gelin adaylarından Tuğçe Ergişi ile de daha önceden tanıştıkları ortaya çıkan Ünal Taylı, Tuğçe ile çok eskiye dayanan bir arkadaşlıkları olduğunu belirtmiştir. 

Kısmetse Olur Ünal Kimin İçin Geldi?

Kısmetse Olur evine yeni damat adayı olarak gelen Ünal Taylı, Didem Delen, Aycan Varış, Rabia Karaca gibi isimlerin bulunduğu gelinler evinde kimi tanımak isteyeceğine dair açıklamayı damatlar evinde yapmıştır.

Diğer gelin adaylarının ilişki içerisinde olduklarını belirten Kısmetse Olur Ünal,  bu nedenle yarışmada adayı olmayan bir isim olan Sibel'i tanımak isteyebileceğinin sinyallerini vermiştir. 

Ünal Taylı Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Esra Sönmezer Kimdir?
Esra Sönmezer
Manken
Akın Kırıkkayaoğlu ( Kısmetse Olur Akın )
Akın Kırıkkayaoğlu
Yarışmacı
Didem Ezgi Akın
Didem Ezgi Akın
Yarışmacı
Mehtap Taşkıran Kimdir?
Mehtap Taşkıran
Genel
Seda Akgül Kimdir?
Seda Akgül
Sunucu
Dilara Kayalı
Dilara Kayalı
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.