İlgini çekebilir

Wesley Sneijder kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 08.12.2016 22:26

Uğur Yıldıran Foto Galeri

Uğur Yıldıran Kaç Yaşında?
Uğur Yıldıran Kaç Yaşında?

Uğur Yıldıran, 26 Temmuz 1981 doğumludur ve 35 yaşındadır.

Uğur Yıldıran, 26 Temmuz 1981 yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren sanata ve sanatçılığa çok ciddi anlamda meraklı olarak dikkatleri çeken ve aktif bir çocukluk geçirmeye başlayan Yıldıran, zaman içerisinde kendisini daha çok sanata yönlendirme konusunda da somut adımlar atma yoluna gitmiştir.

Uğur Yıldıran, Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü’nü zaman içerisinde kazanmış ve buradan başarı ile mezun olmuştur. Özellikle ve özellikle dansçılık üzerine çok ciddi anlamda eğilen Yıldıran, zaman içerisinde bu anlamda kendisini geliştirmek üzerine özel eğitimler almış ve okulu ile de daha profesyonel hale gelmiştir.

HADİSE’NİN EUROVİSİON DANSÇISI OLARAK TANINDI

Uğur Yıldıran, özellikle bu piyasalarda kendisi Hadise’nin katılmış olduğu Eurovision şarkısında dansçı olarak gösterdi. Karizması ve dansçılık yetenekleri ile birlikte kısa bir zaman dilimi içerisinde adından söz ettiren Yıldıran, Eurovision yarışmasında Düm Tek Tek ile Hadise’nin üçüncü olduğu yarışmada dansçı olmuştur.

2014 YILINDA FİLİNTA DİZİSİ İLE TANINDI

Zaman içerisinde çok ciddi anlamda oyunculuk eğitimleri alan ve kendisini geliştiren Uğur Yıldıran, mükemmel karizması ile kısa zaman dilimi içerisinde tüm herkesin merak ile araştırdığı ve takip ettiği isimlerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekti. İlk dizi projesine ise 2014 yılında Filinta Dizisi ile çıktı. Dizide Garbis karakterini canlandırdı ve çok ciddi kesimler tarafından beğenildi.

Dizinin ustalar ile dolu oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Naz Elmas, Mustafa Yıldıran ve Kayra Şenocak gibi isimlerde yer aldı.

2016 YILINDA İÇERDE DİZİSİNİN YAKIŞIKLI POLİSİ OLDU

İçerde Dizisi Oyuncular

2016 yılının televizyon ekranlarında ki en büyük dizi yapımlarından birisi olarak dikkatleri çeken İçerde dizisi kadrosuna girmesi de çok uzun sürmedi. Enteresan kişiliği ve karizması ile ön plana çıkan Yıldıran, İçerde dizisi kadrosuna SELİM KOMSER rolü ile girerek genç kızların aradığı isimlerden birisi oldu.

Dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu ve Seyithan Özdemir gibi isimlerde yer aldı. Dizi reyting rekorları kıran bir proje olarak başarı elde etti.

Uğur Yıldıran Kişisel Bilgiler

Uğur Yıldıran Kaç Yaşında?Uğur Yıldırani 26 Temmuz 1981 doğumludur ve 35 yaşındadır.
Uğur Yıldıran Nereli?Uğur Yıldıran, İstanbul doğumludur.
Uğur Yıldıran EğitimiUğur Yıldıran, Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü mezunudur.

Rol Aldığı Projeler

  • 2014 - Filinta
  • 2016 - İçerde

Benzer Biyografi Yazıları

Çağatay Ulusoy Kimdir?
Çağatay Ulusoy
Oyuncu
Barış Kıralioğlu Nereli?
Barış Kıralioğlu
Oyuncu
Yıldıray Şahinler (İçerde Dizisi Alyanak)
Yıldıray Şahinler
Oyuncu
Nebil Sayın Kimdir?
Nebil Sayın
Oyuncu
Asena Tuğal
Asena Tuğal
Oyuncu
Bülent Alkış
Bülent Alkış
Oyuncu

Filinta, İçerde, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.