Tuğra Gönültaş

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.11.2018 20:07
Tuğkan Gönültaş (Elraenn) Kimdir?

Tuğra Gönültaş Biyografi

Elraen adıyla ile bilinen Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş hakkında detaylı ve güncel biyografisini sizler için hazırladık.Tuğra Gönültaş hakkında Elraen kimdir? Elraen'in gerçek adı ne? Elraen kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaç? Sevgilisi kimdir? diye merak edilen sorular cevap bekliyor. İşte Tuğra Gönültaş'ın biyografisi!

1987 senesinde İstanbul'da doğan Tuğkan Gönültaş, 31 yaşındadır. Yaşından genç gösteren başarılı yayıncı, Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri ve Tasarımı Bölümünden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. 20 yılı aşkın süredir oyunlarda kullandığı kullanıcı adı ''Elraen'' olması sebebiyle bu ismini devam ettirmiştir. Hayvanlara karşı merakı olan Gönültaş'ın yayın yaptığı odasında akvaryum ve diğer hayvanlarının yer aldığı kafesler yer almaktadır.

Twitch üzerinde yaptığı yayınların yanı sıra YouTube kanalı üzerinde açmış olduğu ''Karınca Çiftliğim'' kanalı bulunmakta ve 300.000 üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Sevgili bulunan Elraen'in babası Ağrı kütüğüne bağlıdır. 1.89 cm boyunda olması ve karizmatik yüzü ile mavi gözleri ön plana çıkan yakışıklı isim, daha önce tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

 

Tuğra Gönültaş Kimdir?

Adı Soyadı
:
Tuğkan Gönültaş
Yaşı
:
1987 (31 Yaşında)
Boyu
:
1.89 cm
Kilosu
:
76
Meslek
:
Yayıncı, YouTuber
Eğitim
:
Yeditepe Üniversitesi

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Biyografi Yazıları

Tuğra Gönültaş yer aldığı ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.