İlgini çekebilir

İbrahim Saraçoğlu kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 11.05.2019 17:27

Toprak Razgatlıoğlu Foto Galeri

Toprak Razgatlıoğlu Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Toprak Razgatlıoğlu Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Toprak Razgatlıoğlu Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Toprak Razgatlıoğlu Kimdir? Kaç yaşında? ''Elimden geleni yaparım gerisini "RABBİME" bırakırım'' diyerek kendi hayat felsefesini temellendiren Toprak Razgatlıoğlu nereli? Boyu, kilosu kaç? Sevgilisi kim? İşte biyografisi!

Toprak Razgatlıoğlu, 16 Ekim 1996 tarihinde Sakarya'da doğdu. Tek Teker Arif olarak tanınan ünlü motosiklet yarışçısı Arif Razgatlıoğlu babasıdır. Babası 16 Kasım 2017 tarihinde Antalya'da geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetmiştir. Yaşamında derin iz bırakan bu olay Toprak Razgatoğlu'nu bu alandan vazgeçirmek yerine kendisini motosiklet yarışmalarına ve motosiklet sevdasına daha fazla bağlamıştır.

Henüz 2012 yılında düzenlenen  Red Bull Rookies Cup yarışmalarında 106 kişi arasından seçilerek bu yarışmaya katılan ilk Türk motosikletçi olarak adını yazdırmıştır. Henüz 16 yaşında bu başarıyı göstermesi onun ileride milli motosiklet yarışçımız Kenan Sofuğlu gibi başarılar elde edeceğinin sinyallerini vermiştir.

Almanya'da düzenlenen Sachsenring yarışında yarışmış ve sezonu 6.olarak tamamlamayı başarmıştır. Superstock 600 Şampiyonası sezonunda 2 yarış kalmasına rağmen şampiyonluğunu ilan etmiştir. Kış sezonlarında fırsat buldukça Kenan Sofuoğlu ile antrenmanlar yaparak kendisini geliştiren Toprak Razgatlıoğlu, Türkiye motorsporları dünyasının son dönemde yetiştirdiği en büyük yeteneklerden birisidir. Kenan Sofuoğlu'nun öğrencisidir. Beşiktaş fanatiğidir.

Toprak Razgatlıoğlu'nun Başarıları;

  •  Red Bull Rookies Cup yarışmalarına katılım
  • Avrupa Superstock 600 Şampiyonasında şampiyonluk
  • İtalya’da düzenlenen yarışmada üçüncülük ve sezon şampiyonluğu

İnstagram hesabı: @toprak_tr54

Toprak Razgatlıoğlu Kişisel Bilgiler

Toprak Razgatlıoğlu Öldü Mü?Hayır Yaşıyor
Toprak Razgatlıoğlu KazasıKazalar her zaman olabilir çok şükür büyük kazası yok


ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir