Tanem Sivar Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.11.2017 09:58

Tanem Sivar Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Tanem Sivar
Yaşı
:
5 Temmuz 1980 (38)
Burcu
:
Yengeç
Boyu
:
162 cm
Kilosu
:
50
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Kahverengi
Meslek
:
Oyuncu ve Sunucu
Eğitim
:
San Diego State Üniversitesi Sinema ve Televizyon

Tanem Sivar Kimdir ?

Tanem Sivar kimdir, 05 Temmuz 1980 yılında Amerika'da dünyaya gelmiştir.  Tanem Sivar 7 yaşındayken ailesi boşanmış ve annesi ve kız kardeşiyle 1987 yılında İstanbul'a taşınmışlardır.

Özel Marmara Koleji'ni bitirdikten sonra Kaliforniya'da San Diego State Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü bitirmiştir. Üniversiteyi bitirdikten sonra Fox TV'de çalışmaya başladı.

Bir süre Fox TV'de çalıştıktan sonra 2005 yılında Acun Ilıcalı ile çalışmaya başladı. 2005-2010 yılları arasında 5 sene boyunca Acun Ilıcalı ile beraber çalışan Tanem Sivar aşağıdaki programlarda yapım aşamasında çalışmış ve sunuculuk yapmıştır.

  • # Acun Firarda
  • # Survivor
  • # Fear Factor
  • # Var Mısın Yok Musun?
  • # Yetenek Sizsiniz

2013 yılında CNN Türk kanalında yayınlanan "İki Kahve Arası" isimli programı unmaya başlamış ve 4 senedir program devam etmektedir.

2010 yılında Beyazıt Öztürk ile nişanlanmış fakat 4 ay süren nişanlılıktan sonra evlenmeme kararı almışlardır. 2015 yılında Avustralya'da milli yelken sporcusu Edhem Dirvana ile evlenmiş ve 2017 yılında Süleyman isminde bir çocukları olmuştur.

Tanem Sivar Dizi ve Filmleri

Yer aldığı ilk dizi 2011 yılında yayınlanan ve 3 sezon devam eden "Umutsuz Ev Kadınları" dizisinin 2. ve 3. sezonlarında Sibel karakterini canlandırması olmuştur.

2015 yılında oynadığı ilk sinema filmi olan "Uzaklarda Arama" filminde yer almıştır. Senaryosunun Onun Ünlü tarafından hazırlandığı ve yönetmenliğini Türkan Şoray'ın yaptığı filmde Gelin karakterini canlandırmıştır.

Güncelleme

Kasım 2017'de Marmaris'in Bozburun ilçesinde bulunan evlerinde komşularıyla bir takım sorunlar yaşamışlardır. İddiaya göre komşuları iki köpeğini öldürmüş ve pompalı tüfekle tehdit etmiştir.

Tanem Sivar'ın konuyla ilgili açıklamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Tanem Sivar Projeleri

  • 2012/2013 - Umutsuz Ev Kadınları (Sibel) / Dizi
  • 2015 - Uzaklarda Arama (Gelin) / Sinema Filmi
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)