Sude Çınar Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.06.2019 00:08

Sude Çınar Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Sude Çınar
Meslek
:
YouTuber
Doğum Tarihi
:
22.04.1995 (24 Yaşında)
Doğum Yeri
:
İstanbul
Boyu
:
1.68 m
Kilosu
:
55 kg
Burcu
:
Boğa
Sevgilisi
:
Berk Güler (Ayrıldı)
Eğitim
:
Bahçeşehir Üniversitesi

Sude Çınar Kimdir ?

Sude Çınar kimdir? Sosyal medya fenomeni Sude Çınar kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Nereli? Sevgilisi kimdir? Berk Güler ile ayrıldı mı? Neden ayrıldı? İşte Sude Çınar'ın biyografisi ve kısaca hayatı!

Sude Çınar, 22 Nisan 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir.

Sude Çınar'ın sevgilisi kimdir? Sevgilisi var mı?

Başarılı ismi daha önceden takip edenler eski sevgilisi Berk Güler ile ayrıldıklarını bilmektedirler. Bilmeyenlere hatırlatmakta fayda var, Sude ile Berk 2018 yılı Ekim ayında ayrılmıştır. İkili ayrılığını sosyal medya hesaplarında takipçilerine duyurmuştur. Sude Çınar'ın şuan sevgilisi yoktur.

Peki Berk Güler ile neden ayrıldı?

YouTube üzerinde 2 milyona yakın takipçisi bulunan Duygu Köseoğlu, Sude'yi yalan makinasına soktu ve burada ayrılma sebebini sordu. Sude ise şöyle cevap verdi; Bir süredir bazı sorunlar vardı. Bir anda şu oldu, ayrıldık değil'' diyerek soruya cevabını kısa tutmuştur.

Sude Çınar, 2018 yılı 20 Ekim tarihinde YouTube kanalını açtı. İlk videosunu ise 10 Mayıs 2019 tarihinde yükledi. Kanalına yüklediği videoya ''YENİ KANAL, YENİ BAŞLANGIÇLAR! - Neler oldu, nerelerdeydim?'' başlığını koyan Çınar'ın takipçileri atmış olduğu videoya bir çok yorum yazdı. Yorumlarda eski neşesinin kalmadığı, içindeki çocuğun gittiği ve yerine bambaşka bir Sude geldiğini söyleyenler oldu. Yaşadıklarından dolayı Çınar gerçekten değişmiş olacak ki yorumlardan bunu anlayabiliyoruz.

Gelin biyografisine devam edelim. Yazımızın sonunda sizlere fenomen ismin boyu, kilo ve burç bilgilerini ileteceğiz.

Sude Çınar'ın Boyu ve Kilosu Kaç? Burcu Ne?

Sude Çınar ile ilgili merak edilenlerden bazıları da onun boyu ve kilosu olmuştur. Güzel isim 1.68 m boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Takipçilerinin bazıları onun Berk Güler ile ayrıldıktan sonra daha çok zayıfladığını düşünmektedir. Boğa burcu olan Çınar, 24 yaşında ve sosyal medyada paylaşımlarına devam etmektedir.

İnstagram hesabı üzerinden toplam 300.000 kadar takipçisi, YouTube kanalında ise 50 bin kadar takipçisi bulunmaktadır. Sizlere aşağıda sosyal medya hesaplarını vereceğiz. Bizlere biyografisini aktardığımız fenomen hakkında bildiklerinizi, paylaşmak istediklerinizi yorum olarak iletebilirsiniz. Yazımızda yanlış bulduğunuz, düzeltmemizi istediğiniz kısımları bizlere yukarıda menüde yer alan iletişim kısmından iletebilirsiniz.

İnstagram hesabı: @sudecinar

YouTube kanalı: Tıklayınız!

Yer Aldığı Platformlar

  • YouTube
  • İnstagram
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)