İlgini çekebilir

Ünal Silver kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 15.06.2017 15:20

Sinem Karel Gürtekin Foto Galeri

Sinem Karel Gürtekin (Kanatsız Kuşlar Emel) Biyografi

Sinem Karel Gürtekin (Kanatsız Kuşlar Emel) Biyografi

Sinem Karel Gürtekin 1994 yılında Mersin'de dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirene kadar Mersin'de yaşayan Sinem Karel Gürtekin, üniversite eğitimini tamamlamak için İstanbul'a gelmiştir ve Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya Bölümü'nü bitirmiştir. 

Sinem Karel Gürtekin ekranlarda ilk olarak sunucu sıfatıyla tanınmıştır. Show TV ve Star TV gibi kanallarda çeşitli programlar sunarak ekran macerasına başlayan Sinem Karel Gürtekin sonrasında ise dizilerde oyuncu olarak karşımıza çıkmıştır.

Sinem Karel Gürtekin Oynadığı Diziler

Sunuculuğun ardından oyuncu kimliği ile adından söz ettirmeyi başaran Sinem Karel Gürtekin ilk olarak Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ve Gupse Özay, Hasibe Eren, Olgun Şimşek, İrem Sak gibi başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkmıştır.

Daha sonra ise baş rolde Yağmur Tanrısevsin'in bulunduğu Mayıs Kraliçesi projesinde rol alan Sinem Karel Gürtekin, her geçen gün oyunculuk anlamında kendini daha fazla geliştirerek farklı yapımlar ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam etmiştir.

Kanatsız Kuşlar Emel Rolü

Sinem Karel Gürtekin 2017 yazında ATV ekranında yayın hayatına başlayan Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncuları arasına katılmış ve Emel rolü ile ekrana gelmiştir.

Sinem Karel Gürtekin oyunculuk kariyerinde ilk kez Kanatsız Kuşlar dizisi sayesinde baş rollerden birini canlandırma fırsatı yakalamıştır. Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncuları arasında Ümit Kantarcılar, Deniz Bolışık, Gizem Güneş, Melis Tüzüngüç gibi isimler de yer almıştır.

Sinem Karel Gürtekin Kişisel Bilgiler

Yer Aldığı Projeler

  • Kanatsız Kuşlar
  • Mayıs Kraliçesi
  • Yalan Dünya

Benzer Biyografi Yazıları

Seda Türkmen Kimdir?
Seda Türkmen
Oyuncu
Yağmur Tanrısevsin (Geniş Aile Yapıştır Çağla) Kİmdir
Yağmur Tanrısevsin
Oyuncu
Gizem Güneş
Gizem Güneş
Oyuncu
Ümit Kantarcılar Kimdir?
Ümit Kantarcılar
Oyuncu
Servet Pandur
Servet Pandur
Oyuncu
Melis Tüzüngüç Kimdir?
Melis Tüzüngüç
Oyuncu

Kanatsız Kuşlar, Mayıs Kraliçesi, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir