İlgini çekebilir

Çağla Irmak kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 08.07.2018 15:30
Sina Özer Kimdir?
indirim7.com

Sina Özer Kimdir ?

Sina Özer Biyografisi

Bu yazıda İlsu Sina Özer kimdir ve biyografisi hakkında detaylı bilgi sunulmaktadır.

 

Sina Özer kimdir? İnternet dünyasında çektiği videolar ile adını duyurmayı başaran genç oyuncu oynadığı karakter ile de seyirciden tam not almıştır. İstanbul doğumlu olan oyuncu özellikle Behzat Uygur’un oğlu Nejat Uygur ile beraber çektiği videolar ile tanınmaya başladı. Komik videolar çekmesi ve çok izlenmesi ile adını duyurmayı başardı.

Oyunculuk alanında da kısa bir eğitim alarak sinema sektörüne giriş yaptı. Oynadığı rollerde üst düzey bir oyunculuk sergilemesi ile de kendini ön plana çıkarmıştır. Özellikle sinemaya ayrı bir ilgisi bulunmaktadır. Yaşının genç olması ile gençlik dizilerinde oynamak istediğiniz de belirten genç oyuncu Sina Özer yeni projelerde adını sıklıkla duyuracaktır.

Sina Özer Dizileri

En çok izlenen dizilerden biri olan Gurbette Aşk dizisinin içerisinde yer alan Sina Özer sergilediği performans ile seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Bu dizide Mehmet adlı birini canlandırdı. İlk başladığı dizi olmasına rağmen kısa süre de kameralara uyum sağladı ve başarılı bir çalışmaya da imza attı. Yeni oluşan projelerde de adını duyacağımız genç oyuncu bu alanda kendini geliştirmek için de belirli eğitimleri almaktadır. Bu sayede dizilerde de boy gösterecektir. İnternetten takipçileri ile paylaştığı vinelar ile bir anda popüler de olmuştur. Kaliteli videolara imza atan genç yetenek için yeni dizilerden de teklif bulunmaktadır.

Sina Özer Kimdir ve Filmleri

Sinemaya meraklı olan Sina Özer bunun küçüklük yaşlardan geldiğini söylemektedir. 2017 yılının Mayıs ayında gösterime giren ve oldukça etkileyici sahneleri ile seyircide iz bırakan 4N1K adlı sinema filminde rol almıştır. İlk sinema filmi olmasına rağmen büyük bir performans sergilemiştir. Sürekli oyunculuk yapıyor etkisi bırakması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Bu sinema filminde Gökhan karakterini canlandırmıştır. Filme hazırlık aşamasında gerekli alt yapıya önem vererek çalışmalarını sürdürmüştür. Bu sayede de ortaya profesyonel bir karakter çıkarmıştır.

4N1K Filmi

Filmde yer aldığı sahnelerde kendinden emin görünüşü ile de seyircinin gönlüne girmeyi başarmıştır. Ayrıca çektiği videolarda da sıcakkanlılığı ön plana çıkmaktadır. Bu sayede de başarı elde etmeyi bilmiştir. Sinema sektörü içerisinde sergilediği bu performans ile önümüzdeki dönemde yeni projelerde de rol alınacağı biliniyor. Bunun için gerekli oyunculuk eğitimlerini de almaktadır. Oyunculuk kariyerine dizide başlaması Sina Özer için büyük bir avantaj olmuştur. Hem kendisini geliştirmiş hem de kameralar karşısında rahat olmayı öğrenmiştir. Bu sayede de sinema filmi içerisinde rol almıştır.

Sina Özer önümüzdeki dönem içerisinde dizilerde ve sinema filmlerinde yer alacaktır. Oyunculuk anlamında kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkan oyuncu ilerleyen günlerde kendini gösterecektir. Aynı zamanda video çekimine de internet üzerinden devam etmektedir.

Sina Özer Kubak Twitter adresi: twitter.com/sinaozer

Sina Özer Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • 2017 - 4N1K İLK AŞK (Gökhan) - Dizi
  • 2014 - Gurbette Aşk - Dizi

Benzer Biyografiler

Munise Özlem Öztürk
Munise Özlem Öztürk
Oyuncu
Destina Başer Kimdir?
Destina Başer
Oyuncu
Buse Narcı Kimdir?
Buse Narcı
Oyuncu
Atakan Hoşgören
Oyuncu
Bülent Alkış
Bülent Alkış
Oyuncu
Cezmi Baskın Nereli?
Cezmi Baskın
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir