Simay Özyiğit Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.08.2019 14:49

Simay Özyiğit Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Simay Özyiğit
Doğum Tarihi
:
07/02/1986 (33 yaşında)
Doğum Yeri
:
İzmir
Boy
:
1.60 m
Kilo
:
46 kg
Eğitim
:
Dokuz Eylül Üniversitesi
Burcu
:
Kova
Eşi
:
Serkan Özyiğit

Simay Özyiğit Kimdir ?

Simay Özyiğit, 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olmuştur. Çalışma Ekonomisi yani İnsan Kaynakları Bölümü’nden mezun olmuş ama  kendisine yakın hissetmemiştir.

Mezuniyetin ardından  İzmir’de iş hayatına atılmış televizyon sektöründe SKY Tv’de çocuk programları sunmuştur. Diksiyon eğitimi alan Simay Özyiğit, bilgisayar ve internet dünyasında facebook’tan sonra instagram'a ilk girenlerden.

Simay Özyiğit, içtiği kahve fincanından, giyimine, hatta telefon kılıflarının kıyafetle renginin uyumuna kadar  her zaman  hayatının her evresinde görselliğe büyük bir önem vermiş.

Blogger’lık Simay Özyiğit'in moda, yaşam stili annelik ve spor gibi kendi seçtiği herhangi bir alanda,takipçilerine bir şeyler katmayı hedeflediği tam zamanlı işidir. Profosyonel fotoğrafçı arkadaşlarıyla çalışan  Simay Özyiğit, paylaşımları yaparken bazen bir fotoğraf paylaşmak için bile 100 kare çekiyor.

Şu an firmalar Simay Özyiğit'e kimi ajans kanalı ile kimi mail ile kendileri ulaşıyor.Her marka ile çalışmıyor. Çalıştığı firmaların takipçi kitlesine uygun olmasına özen gösteriyor. Kendisi  kullanıp sevdiği ürünleri takipçileriyle paylaşıyor.

Yıllarca kurumsal firmalarda yöneticilik yapmış  ama artık kendini en iyi ifade ettiği ve sevdiğim işi yapıyorum diyor. 

Simay Özyiğit, eşi Serkan’la  ben Sports International’da Satış Müdür Yardımcısıyken  ona tesis üyeliği satarken tanışıp evlenmişler.  7 yıldız evliler  ve 3.5 yaşında  oğulları var.

ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)