Sibel Meriç Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.11.2017 12:40

Sibel Meriç Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Sibel Meriç
Meslek
:
Model
Memleket
:
Ankara
Yaşı
:
33 (27 Mayıs 1984)
Boyu
:
1.78 cm
Kilosu
:
53 kg
Vücut Ölçüleri
:
85-87-90
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Siyah
Sevgilisi
:
Yok

Sibel Meriç Kimdir ?

Fox TV ekranının sevilen moda yarışması Stil Avcıları'na 27 Kasım 2017 Pazartesi günü dahil olan ve Yıldızlar Takımı yarışmacısı olan Sibel Meriç kimdir?

Sibel Meriç, 1984 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini de Ankara'da tamamlayan Sibel Meriç, küçük yaşlardan itibaren bale, modern dans gibi alanlarda da eğitim almıştır. 

Müzik Kariyeri

Sibel Meriç, çocuk yaşlarından beri en büyük hayalinin müzik alanında güzel bir yere gelmek istemesi olduğunu açıklamıştır. Bu alanda her zaman kendini geliştirdiğini söyleyen Sibel Meriç, ünlü sanatçı Emel Sayın'dan şan dersleri aldığını da sosyal medya hesabında paylaşmıştır.

Sibel Meriç'in "Garanti" isimli bir müzik albümü bulunmaktadır. 

Ekran Kariyeri

Sibel Meriç, özellikle katılmış olduğu programlarla gündeme oturmayı başarmış isimlerden biridir. Özellikle Okan Bayülgen'in sunduğu "Disko Kralı" adlı programda yaptığı konuşmalar ile dikkat çeken Sibel Meriç, bunun yanı sıra modellik ve oyunculuk da yapmış bir isimdir.

Sibel Meriç'in 2000 yılında rol aldığı "Evlilik Yıldönümü" adlı bir sinema filmi deneyimi bulunmaktadır. 

Sibel Meriç Stil Avcıları Yarışmasında!

Ekrana her çıktığında gündemden düşmeyen biri olmayı başaran Sibel Meriç, bu sefer farklı bir şekilde ekranlara çıkmıştır. Sibel Meriç, Fox TV'nin sevilen moda yarışması Stil Avcıları'na katılmıştır.

Sibel Meriç, Stil Avcıları yarışmasına 27 Kasım Pazartesi günü dahil olmuştur. Bu yarışmada Berna Arıcı, İdil Naz Kaluç, Tuğçe Ergişi, Berna Keklikler gibi isimlerle birlikte Yıldızlar Takımında yarışan Sibel Meriç, moda konusundaki iddiasını da ekran önüne taşımıştır. 

Sibel Meriç Projeleri

  • Stil Avcıları
  • Garanti (Müzik Albümü)
  • Evlilik Yıldönümü (Sinema Filmi)
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)