İlgini çekebilir

Kaan Şener kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 04.12.2016 11:13

Seyithan Özdemir Foto Galeri

İçerde Dizisi (Minik) Kimdir?
icerde-dizisi-minik-kimdir

İçerde dizisinde Minik karakterine Seyithan Özdemir hayat vermektedir.

Seyithan Özdemir, 01 Ocak 1982 tarihinde Muş şehrinde dünyaya gelmiştir. Çiftçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve maddi olarak düşük düzeyli bir ailenin çocuğu olarak büyüyen Seyithan Özdemir, enteresan karakteri ile dikkatleri çektiği gibi günümüzde özellikle televizyon dünyasının en çok aranan isimlerinden olmuştur.

8 kardeşli ailenin en küçük çocuklarından birisi olan Seyithan Özdemir, 2010 yılında İstanbul şehrine gelerek korumalık yapmaya başlamıştır. Yetenek avcıları, kısa bir zaman dilimi içerisinde Seyithan Özdemir’i keşfeder ve hiç ummadığı bir şekilde Türkiye’nin en enteresan karakterlerinden birisi olarak sektöre adım atar.

KORUMALIKTAN OYUNCULUĞA

Normal şartlarda film setlerinde koruma olarak görev almaya başlayan ve heybetli duruşu ile gören herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Seyithan Özdemir, ünlü yönetmen Tolga Karaçelik ile tanıştıktan sonra hayatı çok ciddi anlamda değişmiştir.

Tolga Karakçelik tarafından çekilen Sarmaşık filmi kadrosunda başrol oyuncularından birisi olan Kürt karakterine hayat veren Özdemir, sinema dünyasında ilk defa 2015 yılında yer alarak adından ciddi anlamda söz ettirmiştir. Filmde Nadir Sarıbacak, Özgür Emre Yıldırım ve Osman Alkaş gibi isimler yer almıştır.

2015 YILINDA BASKIN: KARABASAN PROJESİNDE YER ALDI

2015 yılında Türk yapımı korku filmi projelerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Baskın: Karabasan filmi kadrosunda yer almayı başaran Seyithan Özdemir, engellenemez yükselişi ile herkesin takip ettiği ve sevdiği bir isim olarak dikkatleri çekmeyi başardı.

Filmin kadrosunda Görkem Kasal, Serhat Mustafa Kılıç, Berat Efe Parlar gibi isimler de yer aldı ve adından söz ettiren bir proje oldu.

2015 YILINDA BİR KORKU FİLMİ DAHA, HANNAS: KARANLIKTA SAKLANAN

Enteresan karakteri ile birlikte herkesi kendisine hayran bırakan Seyithan Özdemir, 2015 yılında yine bir korku filmi projesi olarak dikkatleri çeken Hannas: Karanlıkta Saklanan filmi kadrosunda yer alarak adından söz ettirdi. Filmin kadrosunda Hazal Şenel, Furkan Kızılay, Emin Gümüşkaya ve Bükre Atala gibi isimler yer aldı.

2016 YILINDA İÇERDE DİZİSİ MİNİK KARAKTERİ İLE DORUKLARA ÇIKTI

İçerde Dizisi Oyuncular

2016 yılının en iyi dizi projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken ve reyting rekorları kıran dizi projesi İçerde dizisi kadrosunda Minik karakterine hayat vererek tüm Türkiye tarafından sevilen oyuncular arasına girmeyi başardı.

Dizinin ünlü karakteri Celal Baba’nın adamı görevinde olan Minik, normalde hiç konuşmuyordu ancak çok sevilmesi nedeni ile zaman içerisinde kendisine de text yazılmaya ve ön planda tutulmaya başlandı. Dizide Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Damla Colbay ve Rıza Kocaoğlu gibi isimler yer almıştır.

Seyithan Özdemir Kişisel Bilgiler

Seyithan Özdemir Kaç Yaşında?Seyithan Özdemir, 01 Ocak 1982 doğumludur ve 34 yaşındadır.
Seyithan Özdemir Nereli?Seyithan Özdemir, Muş doğumludur.
Seyithan Özdemir EğitimiSeyithan Özdemir, ilkokul mezunudur.
Seyithan Özdemir BoyuuSeyithan Özdemir, 2,05 metre boyundadır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2015 - Sarmaşık
  • 2015 - Baskın Karabasan
  • 2015 - Hannas: Karanlıkta Saklanan
  • 2016 - İçerde

Benzer Biyografi Yazıları

Duygu Sarışın
Duygu Sarışın
Oyuncu
Rıza Kocaoğlu Kimdir?
Rıza Kocaoğlu
Oyuncu
Seyithan Özdemir Kimdir?
Seyithan Özdemir
Oyuncu
Beran Soysal
Beran Soysal
Oyuncu
Nebil Sayın Kimdir?
Nebil Sayın
Oyuncu
Çağatay Ulusoy Kimdir?
Çağatay Ulusoy
Oyuncu

İçerde, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir