İlgini çekebilir

Alize Gördüm kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.04.2017 12:02
Şerif Samet Çelik

Şerif Samet Çelik Kimdir ?

Şerif Samet Çelik Biyografisi

Kanal D ekranında yayınlanan ve fenomen bir program haline gelen evlilik programı Kısmetse Olur'a 2017 sezonunun finale yaklaştığı zamanlarda dahil olan Şerif Samet Çelik 1985 yılında dünyaya gelmiştir.

Kısmetse Olur Şerif, eve dahil olduğu ilk dakikalardan itibaren evde kavgalarıyla dikkat çeken gelin adayı Melis Buse Betkayan'ın sorularıyla karşı karşıya kalmıştır. Rahat tavırları ile dikkat çeken Kısmetse Olur Şerif, İstanbul 4. Levent'de ikamet ettiğini, Etiler'de bir emlak firması olduğunu ve emlak işi ile ilgilendiğini söylemiştir.

Daha önce 6 yıla yakın ciddi bir ilişkisi olduğunu ve bu ilişki sonucunda nişan attığını belirten Kısmetse Olur Şerif, yarışmaya son anlarda katılmasının bir kayıp olmadığını ve eğer karşısına çıkan gelin adayına aşık olursa, Kısmetse Olur evinden evlenerek çıkabileceğini açıklamıştır. Evde çok fazla bekar gelin adayı bulunmadığı için Şerif Samet Çelik'in bekar gelin adaylarından Farima Zarei'ye talip olabileceği konuşulmuştur.

Seda Akgül sunumu ile ekrana gelen Kısmetse Olur yarışması haftanın her günü öğlen kuşağında izleyicilerle buluşmaktadır. 

Şerif Samet Çelik Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Mehtap Taşkıran Kimdir?
Mehtap Taşkıran
Genel
Cansu Deliktaş
Cansu Deliktaş
Yarışmacı
Ünal Taylı
Ünal Taylı
Yarışmacı
Seda Akgül Kimdir?
Seda Akgül
Sunucu
Tuğçe Yılmaz
Tuğçe Yılmaz
Yarışmacı
Serap Gürbüz (Kısmetse Olur Serap) Biyografi
Serap Gürbüz
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.