İlgini çekebilir

Akın Akınözü kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.04.2017 12:02
Şerif Samet Çelik

Şerif Samet Çelik Kimdir ?

Şerif Samet Çelik Biyografisi

Kanal D ekranında yayınlanan ve fenomen bir program haline gelen evlilik programı Kısmetse Olur'a 2017 sezonunun finale yaklaştığı zamanlarda dahil olan Şerif Samet Çelik 1985 yılında dünyaya gelmiştir.

Kısmetse Olur Şerif, eve dahil olduğu ilk dakikalardan itibaren evde kavgalarıyla dikkat çeken gelin adayı Melis Buse Betkayan'ın sorularıyla karşı karşıya kalmıştır. Rahat tavırları ile dikkat çeken Kısmetse Olur Şerif, İstanbul 4. Levent'de ikamet ettiğini, Etiler'de bir emlak firması olduğunu ve emlak işi ile ilgilendiğini söylemiştir.

Daha önce 6 yıla yakın ciddi bir ilişkisi olduğunu ve bu ilişki sonucunda nişan attığını belirten Kısmetse Olur Şerif, yarışmaya son anlarda katılmasının bir kayıp olmadığını ve eğer karşısına çıkan gelin adayına aşık olursa, Kısmetse Olur evinden evlenerek çıkabileceğini açıklamıştır. Evde çok fazla bekar gelin adayı bulunmadığı için Şerif Samet Çelik'in bekar gelin adaylarından Farima Zarei'ye talip olabileceği konuşulmuştur.

Seda Akgül sunumu ile ekrana gelen Kısmetse Olur yarışması haftanın her günü öğlen kuşağında izleyicilerle buluşmaktadır. 

Şerif Samet Çelik Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Nur Erkoç Kimdir?
Nur Erkoç
Genel
Cansel Çördük Kimdir?
Cansel Çördük
Oyuncu
Tolga Kulakçı (Kısmetse Olur Tolga) Kimdir
Tolga Kulakçı
Yarışmacı
Sevgican Erdinç
Sevgican Erdinç
Yarışmacı
Didem Delen (Kısmetse Olur Didem) Kimdir?
Didem Delen
Yarışmacı
Pınar Aytekin
Pınar Aytekin
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir