İlgini çekebilir

Selim Gürata kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:32
Serhat Akın

Serhat Akın Kimdir ?

Serhat Akın Biyografisi

Eski futbolcu Serhat Akın 1981 Almanya doğumludur. Türk Milli Takımı ve Fenerbahçe'de futbol oynamış önemli bir sporcu olan Serhat Akın ayrıca Almanya 4. Lig takımlarından Regionalliga'da top koşturmuştur.

Futbol kariyeri Almanya'da başlayan Serhat Akın henüz 10 yaşlarındayken futbol oynamaya başlamıştır. 2000 yılına kadar Karlsruher SC adlı takımın alt yapısında top koşturan Serhat Akın, daha sonra Türkiye'ye gelmiş ve Fenerbahçe takımına transfer olmuştur. 

Fenerbahçe de dahil olmak üzere Türk Milli Takımı, Kocaelispor, Turgutluspor, Konyaspor gibi birçok takımda top koşturmuş olan Serhat Akın, çeşitli Alman takımlarının kadrosunda da yer almıştır.

Serhat Akın Survivor 2017 Kadrosunda

Futbolu bıraktıktan sonra uzun süre ekranlarda görünmeyen Serhat Akın, geçtiğimiz günlerde Suvivor 2017 kadrosuna dahil olduğu haberleri ile gündeme gelmiştir.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, ekranların fenomen yarışması Survivor'a her sene futbolcu da dahil eden Acun Ilıcalı, yaptığı sosyal medya paylaşımı ile eski futbolcu Serhat Akın 'ın Survivor 2017 kadrosuna dahil olduğu haberini vermiştir.

Survivor 2017 'de yarışacak isimler arasında adı netleşen bir diğer kişi ise oyuncu Furkan Kızılay olmuştur. 

Serhat Akın Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Berna Canbeldek Kimdir?
Berna Canbeldek
Yarışmacı
Eser West Kimdir?
Eser West
Yarışmacı
Anıl Karakurt
Anıl Karakurt
Yarışmacı
Ali Sami Yen
Ali Sami Yen
Sporcu
Ufuk Ceylan
Ufuk Ceylan
Sporcu
Sabriye Şengül ( Survivor 2017 Sabriye )
Sabriye Şengül
Sporcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.