İlgini çekebilir

Mert Erdoğdu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.05.2017 11:03
Serhan Yavaş

Serhan Yavaş Kimdir ?

Serhan Yavaş Biyografisi

Oyuncu Serhan Yavaş 1972 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Akademisinde tamamlayan Serhan Yavaş, üniversite yıllarında bir ajansa kaydolmuş ve 1990-1998 yılları arasında fotomodellik ve mankenlik yapmıştır. 1996 yılında ise şarkıcı Muazzez Ersoy'un İntizar adlı klibinde rol alarak ekran karşısına çıkmıştır.

Serhan Yavaş 1999 yılında evlenmiş ve mankenliği bırakarak ticaretle ilgilenmeye başlamıştır. Serhan Yavaş'ın bir kız çocuğu vardır. Evlendiği eşinden boşanmıştır.

Oyunculuk Kariyeri

2007 yılında rol aldığı Yemin dizisindeki Menderes rolü ile dikkat çeken Serhan Yavaş, 2008 yılında ise Yağmurdan Sonra isimli sinema filminde rol almıştır. 

Ayrıca ATV'de yayınlanmış olan ve Özlem Yılmaz ile baş rolü paylaştıkları Unutulmaz dizisindeki Harun karakteri ile dikkat çeken Serhan Yavaş, Adını Kalbime Yazdım, Örümcek, Ester ve Sarah gibi yapımlarda da rol almıştır.

Seni Kimler Aldı Dizisi Talat Çamay Rolü

2017 yılının Nisan ayında izleyicisi ile buluşan Seni Kimler Aldı adlı dizinin oyuncu kadrosuna katılan Serhan Yavaş, bu dizide baş rollerden biri olan Talat Çamay rolünü canlandırmıştır.

Oyuncu kadrosunda Duygu Yetiş, Fulya Zenginer, Funda İlhan, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin bulunduğu Seni Kimler Aldı dizisi ATV ekranında izleyicisi ile buluşmuştur.

Serhan Yavaş Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Duygu Yetiş
Duygu Yetiş
Oyuncu
Edip Tepeli
Edip Tepeli
Oyuncu
Ayşe Tunaboylu
Ayşe Tunaboylu
Oyuncu
Yiğit Kirazcı Kimdir?
Yiğit Kirazcı
Oyuncu
Ülkü Duru Kimdir?
Ülkü Duru
Oyuncu
Gökberk Demirci
Gökberk Demirci
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir