İlgini çekebilir

Eren Can Vurucu kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 07.01.2016 11:31

Seren Şirince Foto Galeri

Seren Şirince'nin (İlişki Durumu Karışık Ayşe Gül) Göz Rengi Nedir?
Seren Şirince’nin (İlişki Durumu Karışık Ayşe Gül) Göz Rengi Nedir?

Seren Şirince kahverengi gözlüdür.

Seren Şirince 1 Ocak 1988 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Burada eğitimlerini almaya başlamıştır. Küçük yaşlarda tiyatroya, sanata ve oyunculuğa çok fazla hevesi bulunmaktaydı. Böylelikle Seren Şirince küçük yaşlarda İzmir Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel’in eğitimlerini almıştır. Burada başarılı bir eğitim aldıktan sonra üniversiteyi kazanmıştır. Üniversitesi daha devam ederken film teklifi alarak dizilerde rol almaya başlamıştır. Sadece dizilerde değil reklam filmlerinde de kendisini görmekteyiz. 2014 yılında Eti: Benim O reklamında yer almış ve başarılı bir reklam oyunculuğu yapmıştır.

Oyunculuğunun başarılı olmasından ötürü birden çok ödüle adaylığı gösterildi ve çoğunda adaylıklarını kazandı. Bir diziden üç ödüle aday gösterilerek ikisini kazanmıştır. Seren Şirince, 2016 yılında Yeditepe Üniversitesi 4. Dilek Ödülleri’nde yılın en iyi komedi kadın oyuncusu ödülüne layık görüşmüştür. Yine aynı sene içerisinde Ege Üniversitesi 5. Medya ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu ödülü için adaylığı bulunmaktadır. Fakat bu ödülü kazanamayarak sadece aday olarak gösterilmiştir. Aynı sene içerisinde 5. Fashion TV moda ödüllerinde yılın en moda dizi çifti (Ayşegül - Can) olarak adaylığı gösterilmiştir. Bu adaylığı kazanarak ödüle layık görülmüşlerdir. Üç farklı ödül adaylığının ikisini kazanması büyük bir başarı olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca bu ödüllerin üçü de aynı dizide göstermiş olduğu başarılı oyunculuktan gelmektedir. Bu dizi kendisinin en büyük çıkış gösterdiği dizilerden bir tanesi olmuştur.

Seren Şirince Dizileri

2012 senesinde aktif bir şekilde dizilerde rol almaya başlamıştır. Üniversite okurken Araf Zamanı isimli diziden konuk oyunculuk teklifi almıştır. Buradaki oyunculuğu beğenilmiş olacak ki hemen bir sene sonra Aşk Emek İster dizisinde oyuncu olmuştur. Burada Nazlı rolünde ekranların karşısına çıkarak izleyiciler ile buluşmuştur. Seren Şirince, 2015 senesine geldiğimizde ise oyunculuğunu iyice pekiştirmiş ve artık bu alanda profesyonel bir isim olmuştur. İlişki Durumu: Karışık dizisinde muazzam bir oyunculuk göstermiştir. Dönemin en çok reyting alan dizilerinden bir tanesi olmuştur. Kendisinin de gün yüzüne çıkmasını ve adeta ünlü olmasını sağlamıştır denilebilir.

Belirtmiş olduğumuz dizide Ayşegül karakteri ile başrol oyuncusu olmaktadır. Bu dizi ile başta da sizlere söylemiş olduğumuz üç farklı ödüle aday gösterilmiştir. Seren Şirince bu üç ödül adaylığından ikisini kazanmıştır. Kendisinin tanınmasına vesile olan bu dizinin bir de devam serisi çekilmiştir. 2016 yılında İlişki Durumu: Evli olarak devam dizisinde görev almıştır. Bu dizide de aynı karakter ile yani Ayşegül Karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Sadece dizi projelerinde değil reklam projelerinde de izleyiciler ile buluşan başarılı isim belirli dönemler içerisinde büyük çıkışlar yakalayarak adından sıkça söz ettirmiştir.

Seren Şirince 2017-2018 sezonunda ise baş rolü Yusuf Çim ile paylaştığı ve bir Karadeniz dizisi olan Güllü dizisinde Güllü karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Seren Şirince Kişisel Bilgiler

Seren Şirince'nin Boyu Kaç?Seren Şirince 1.56 cm'dir.

Yer Aldığı Projeler

  • 2017 - Güllü
  • 2016 - İlişki Durumu Evli
  • 2015 - İlişki Durumu Karışık
  • 2013 - Aşk Emek İster

Benzer Biyografi Yazıları

Cenan Çamyurdu Kimdir?
Cenan Çamyurdu
Oyuncu
Nurseli İdiz Kimdir?
Nurseli İdiz
Oyuncu
Seren Şirince Kimdir?
Seren Şirince
Oyuncu
Eda Ece Kimdir?
Eda Ece
Oyuncu
Berk Oktay Kimdir?
Berk Oktay
Oyuncu
Gülden Avşaroğlu Kimdir?
Gülden Avşaroğlu
Oyuncu

Güllü, İlişki Durumu Karışık, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kimdir.TV sitesinde ağırlıklı olarak oyuncu ve gündemdeki kişilerin güncel biyografi bilgileri yayınlanmaktadır. Yayınlanan biyografi içerikleri editörlerimiz tarafından araştırılak, özgün bir şekilde hazırlanmaktatır.

Biyografi ve oyuncu bilgilerinin farklı sitelerde yayınlanması için izin alınması ve kimdir.tv sitesinin kaynak göstermesi gerekmektedir.