İlgini çekebilir

Gözde Okur kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.06.2017 03:44
Seren Şirince Kimdir?

Seren Şirince Kimdir ?

Seren Şirince Biyografisi

Seren Şirince 1 Ocak 1988 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Burada eğitimlerini almaya başlamıştır. Küçük yaşlarda tiyatroya, sanata ve oyunculuğa çok fazla hevesi bulunmaktaydı. Böylelikle Seren Şirince küçük yaşlarda İzmir Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel’in eğitimlerini almıştır. Burada başarılı bir eğitim aldıktan sonra üniversiteyi kazanmıştır. Üniversitesi daha devam ederken film teklifi alarak dizilerde rol almaya başlamıştır. Sadece dizilerde değil reklam filmlerinde de kendisini görmekteyiz. 2014 yılında Eti: Benim O reklamında yer almış ve başarılı bir reklam oyunculuğu yapmıştır.

Oyunculuğunun başarılı olmasından ötürü birden çok ödüle adaylığı gösterildi ve çoğunda adaylıklarını kazandı. Bir diziden üç ödüle aday gösterilerek ikisini kazanmıştır. Seren Şirince, 2016 yılında Yeditepe Üniversitesi 4. Dilek Ödülleri’nde yılın en iyi komedi kadın oyuncusu ödülüne layık görüşmüştür. Yine aynı sene içerisinde Ege Üniversitesi 5. Medya ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu ödülü için adaylığı bulunmaktadır. Fakat bu ödülü kazanamayarak sadece aday olarak gösterilmiştir. Aynı sene içerisinde 5. Fashion TV moda ödüllerinde yılın en moda dizi çifti (Ayşegül - Can) olarak adaylığı gösterilmiştir. Bu adaylığı kazanarak ödüle layık görülmüşlerdir. Üç farklı ödül adaylığının ikisini kazanması büyük bir başarı olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca bu ödüllerin üçü de aynı dizide göstermiş olduğu başarılı oyunculuktan gelmektedir. Bu dizi kendisinin en büyük çıkış gösterdiği dizilerden bir tanesi olmuştur.

Seren Şirince Dizileri

2012 senesinde aktif bir şekilde dizilerde rol almaya başlamıştır. Üniversite okurken Araf Zamanı isimli diziden konuk oyunculuk teklifi almıştır. Buradaki oyunculuğu beğenilmiş olacak ki hemen bir sene sonra Aşk Emek İster dizisinde oyuncu olmuştur. Burada Nazlı rolünde ekranların karşısına çıkarak izleyiciler ile buluşmuştur. Seren Şirince, 2015 senesine geldiğimizde ise oyunculuğunu iyice pekiştirmiş ve artık bu alanda profesyonel bir isim olmuştur. İlişki Durumu: Karışık dizisinde muazzam bir oyunculuk göstermiştir. Dönemin en çok reyting alan dizilerinden bir tanesi olmuştur. Kendisinin de gün yüzüne çıkmasını ve adeta ünlü olmasını sağlamıştır denilebilir.

Belirtmiş olduğumuz dizide Ayşegül karakteri ile başrol oyuncusu olmaktadır. Bu dizi ile başta da sizlere söylemiş olduğumuz üç farklı ödüle aday gösterilmiştir. Seren Şirince bu üç ödül adaylığından ikisini kazanmıştır. Kendisinin tanınmasına vesile olan bu dizinin bir de devam serisi çekilmiştir. 2016 yılında İlişki Durumu: Evli olarak devam dizisinde görev almıştır. Bu dizide de aynı karakter ile yani Ayşegül Karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Sadece dizi projelerinde değil reklam projelerinde de izleyiciler ile buluşan başarılı isim belirli dönemler içerisinde büyük çıkışlar yakalayarak adından sıkça söz ettirmiştir.

Seren Şirince 2017-2018 sezonunda ise baş rolü Yusuf Çim ile paylaştığı ve bir Karadeniz dizisi olan Güllü dizisinde Güllü karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Seren Şirince Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Eda Ece Kimdir?
Eda Ece
Oyuncu
Nurseli İdiz Kimdir?
Nurseli İdiz
Oyuncu
Cenan Çamyurdu Kimdir?
Cenan Çamyurdu
Oyuncu
Gülden Avşaroğlu Kimdir?
Gülden Avşaroğlu
Oyuncu
Ayşegül Akdemir Kimdir?
Ayşegül Akdemir
Oyuncu
Aybike Esin Tumluer Kimdir?
Aybike Esin Tumluer
Oyuncu

1 Yorum

  1. Agarövsen

    16 Temmuz 2021 at 22:59

    Merhaba arkadaşlar ben “Iliski durumu karisik” dizisini 2 kere bakdim dizi beni çok duýgulandirdi bu dizinin ekibine çok teşekkurler iyi çikmis . Bu dizide Seren Şirince ve Berk Oktaýa çok teşekkurler.Aýsegul bilen Caniñ sevgisini göstermişler.

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimdir.TV sitesinde ağırlıklı olarak oyuncu ve gündemdeki kişilerin güncel biyografi bilgileri yayınlanmaktadır. Yayınlanan biyografi içerikleri editörlerimiz tarafından araştırılak, özgün bir şekilde hazırlanmaktatır.

Biyografi ve oyuncu bilgilerinin farklı sitelerde yayınlanması için izin alınması ve kimdir.tv sitesinin kaynak göstermesi gerekmektedir.