İlgini çekebilir

Zerrin Özer kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.11.2017 14:41
Seren Deniz Yalçın Kimdir?

Seren Deniz Yalçın Kimdir ?

Seren Deniz Yalçın Biyografisi

29.11.1993 yılında Ankara'da doğan Seren Deniz Yalçın, Hacettepe Üniversitesi Alman Dili Edebiyatı mezunudur. Deniz Gökçe Kayhan Oyunculuk Eğitimi almıştır. 2014 yılında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmıştır. Unutma Beni dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Seren Deniz Yalçın Tatlı İntikam Dizisi ile Tanındı

Güzel oyuncu Seren Deniz Yalçın Kanal D ekranında yayınlanan Tatlı İntikam dizisinde canlandırdığı karakter ile tanınmıştır. 

Tatlı İntikam dizisinde Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç gibi genç isimlerle birlikte rol alan Seren Deniz Yalçın rol aldığı bu dizi ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Bir Deli Sevda Dizisi Buket Rolü

Seren Deniz Yalçın 2017 sezonunda Show TV ekranında izleyicilerle buluşan Bir Deli Sevda dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Bu dizide usta oyuncular Erkan Can ve Zafer Algöz 'ün yanı sıra Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerle çalışan Seren Deniz Yalçın, Bir Deli Sevda dizisinde Buket rolü ile ekrana gelmiştir.

Nerdesin Birader Kadrosunda

Nerdesin Birader Dizisi

2017 yılında başlayan ve yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek'in yaptığı "Nerdesin Birader" dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Fox TV'de yayınlanan ve başrollerini Yiğit karakterini canlandıran Timur Acar'ın nişanlısı Sinem Arıcı karakterini canlandırmaktadır.

Dizide Yiğit ve Yunus karakterlerini canlandıran Timur Acar, Gonca Sarıyıldız, Deniz Can Aktaş ve Ülkü Hilal Çiftçi yer almaktadır.

Nerdesin Birader Oyuncuları:  Timur Acar kimdir, Gonca Sarıyıldız kimdir, Deniz Can Aktaş kimdir,  Ülkü Hilal Çiftçi kimdir

Seren Deniz Yalçın Foto Galeri

Seren Deniz Yalçın Projeleri

Benzer Biyografiler

Deniz Can Aktaş
Deniz Can Aktaş
Oyuncu
Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir?
Ülkü Hilal Çiftçi
Oyuncu
Bülent Seyran Kimdir?
Bülent Seyran
Oyuncu
Emre Taşkıran Kimdir?
Emre Taşkıran
Oyuncu
Kerem Atabeyoğlu Kimdir?
Kerem Atabeyoğlu
Oyuncu
Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?
Erkan Kolçak Köstendil
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.